ABD'de İlkokula Silahlı Saldırı Yapıldı! Ölen ve Yaralı Öğrenciler var

ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı San Bernardino kentindeki bir ilkokulda sınıf içerisinde silahlı saldırı meydana geldi.

ABD'de İlkokula Silahlı Saldırı Yapıldı! Ölen ve Yaralı Öğrenciler var

Kalifoniya eyaletine bağlı San Benardino kentindeki ilkokulda çıkan silahlı saldırıda saldırganın intihar ettiği gelen ilk bilgiler arasında.

ABD'de İlkokulda Silahlı Saldırı

Saldırının ardından alınan ilk bilgilere göre aralarında saldırganında bulunduğu iki öğrencinin öldüğü, iki öğrencininde ve bir öğretmenin yaralandığı ve hastaneye kaldırıldıkları belirtildi.

Saldırganın neden böyle bir saldırı yaptığı henüz bilinmemektedir. Kimliği belirlenemeyen saldırganın silahli saldırı yaptıktan sonra intihar ettiği düşünülüyor. San Benardino ilkokulu güvenlik önlemleri nedeniyle geçiçi bir süre kapatıldı.Okul'un ne kadar süreyle kapatıldığı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Olayın duyulmasının ardından öğrencilerin aileleri panikle okula geldiler. Yapılan silahlı saldırınınöğretmenin ailevi meselesi yüzünden olabileceği söylentileri yayıldı. Saldırı anını yaşayan öğrencilerin çok korktukları ve panik yaşadıkları her hallerinden belli oluyordu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 23:50

YORUM EKLE