Donald Trump öldümü? Trump öldü iddiaları doğru mu? Trump'a ne oldu?

ABD Başkanı Donald Trump’ın öldüğüne dair pek çok iddia sosyal medyada dolaşıyor. Donald Trump öldü mü? Trump öldü iddiaları doğru mu? Trump’a ne oldu? Yetkililer Beyaz Saray’daki bu hareketliliğin Donald Trump’ın sağlık durumu ile ilgili olmadığını söyledi.

Donald Trump öldümü? Trump öldü iddiaları doğru mu? Trump'a ne oldu?

Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence acil olarak Beyaz Saray’a çağrıldı. Aynı dakikalarda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de bazı ziyaretlerini iptal etti. Sosyal medyada ise acil durumlarla ilgili bazı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan en çok ses getireni ise Donald Trump’ın rahatsızlanarak hayatını kaybettiğine yönelik iddiaydı.

Washington, Kremlin ve Brüksel’de hareketli dakikalar yaşanıyor.

Trump Öldü Mü?

Sosyal medyada yayılan iddialara göre Donald Trump kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Sosyal Medya Kaynıyor!

Donald Trump’ın hayatını kaybettiğine yönelik iddialarla ilgili Nevzat Çiçek şu ifadeleri kullandı:

Washington Kremlin Brüksel’deki hareketlilik nedeni ne olabilir İddialar:

1-) Denizaltı nükleer sızıntı,

2-) Trump öldü başkan yardımcısına protokol uygulanıyor,

3-) İran meselesi her şey normal...Bekleyip göreceğiz

Dünya Ayakta!

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence henüz bilinmeyen bir sebeple New Hampshire’a yapacağı ziyareti iptal ederek Washington’a geri döndü.

Pence’in Beyaz Saray’a dönüşü ilk olarak acil durum olarak yorumlansa da, daha sonra yetkililer durumun acil durum olmadığı yönünde açıklamalar yaptı. Pence’in sözcüsü Alyssa Farah tarafından yapılan açıklamada, “"Başkan Yardımcısı'nın Washington'da kalmasını gerektiren bir şeyler oldu. Alarm vermek için bir neden yok. New Hampshire'a yapacağı ziyareti yeniden planlamak için sabırsızlanıyor" denildi.

Üst düzey bir Beyaz Saray yetkilisi ise bu durumun Başkan Trump veya Pence’in sağlığıyla ilgili olmadığını ve ulusal güvenlik konusu da olmadığını söyledi.

New Hampshire’da Pence’i bekleyen kalabalığa yapılan duyuruda ise Başkan Yardımcısı’nın uçağının bir acil durum sebebiyle geri çağrıldığı belirtilmişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 00:01

YORUM EKLE