Kinsey Wolanski final maçındaki hareketi ile sevgilisine 4 milyon dolar kazandırdı!

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Final Maçı’nda sahaya mayolu bir şekilde giren Kinsey Wolanski sahaya bu şekilde girmesinin sayesinde erkek arkadaşına 4 milyon dolar kazandırdı. Üzeride cinsel içerikli bir film sitesinin reklamını yapan mayo giyerek sitenin sahibi olan sevgilisine ve siteye büyük reklam geliri sağladı. VE bu sayede sitenin üye sayısı da 10 milyondan 32 milyona yükseldi.

Kinsey Wolanski final maçındaki hareketi ile sevgilisine 4 milyon dolar kazandırdı!

Şampiyonlar Ligi Final Maçı’nda Sahaya Mayolu Giren Kinsey Wolanski Erkek Arkadaşına 4 Milyon Dolar Kazandırdı

Bu yılki Şampiyonlar Ligi Finali Liverpool ile Tottenham arasında oynanıyordu. Final Maçı’nın 18. Dakikasında sahaya mayolu bir şekilde giren Kinsey Wolanski’nin sahaya neden o şekilde girdiği ortaya çıktı.

Şampiyonlar Ligi Final Maçı’nda sahaya mayolu bir şekilde giren Kinsey Wolanski sahaya bu şekilde girmesinin sayesinde erkek arkadaşına 4 milyon dolar kazandırdı.

Şampiyonlar Ligi Final Maçı’nda üzeride cinsel içerikli bir film sitesinin reklamını yapan mayo giyerek sahaya giren ve apar topar dışarı çıkarılan Kinsey Wolanski bu şekilde bu web sitesine 4 milyon dolar reklam geliri sağlamış oldu.

Bu film sitesinin sahibi de Kinsey Wolanski’nin erkek arkadaşı Vitaly Zdorovetskiy , sevgilisinin yaptığı bu katkıyla sitesinde bulunan 10 milyon üye sayısını 32 milyona çıkarmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 18:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler