Sosyal Medya fenomeni izlenme uğruna yüksek akıma kapılarak can verdi!

Rusya'da yaşayan 21 yaşındaki Alina sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yüksek binalara çıkarak verdiği pozlarla ünlü olmuştu. Son olarak hareket halinde ki trenin üzerinde fotoğraf çektirmek isteyen genç kız feci şekilde hayatını kaybetti.

Sosyal Medya fenomeni izlenme uğruna yüksek akıma kapılarak can verdi!

Rusya'nın Leningrad eyaletine bağlı Gatçina şehrinde yaşayan ve Instagram'da çok sayıda takipçiye sahip çektiği fotoğraflarla büyük beğeni toplayan sosyal medya fenomeni haline gelen Alina, son pozu sonunu getirdi. Hareket halindeki trenin üstünde fotoğraf çektirmek isteyen 21 yaşında ki genç kız trenin üzerinde feci şekilde can verdi.

Daha önce de Rusya'da birçok yüksek binaya ve çatılara çıkarak fotoğraf çeken ve bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarında yayınlayan genç kız aldığı çok fazla like'lerla sosyal medyada fenomen olan Alina hareket halinde olan trenin üzerine çıkıp fotoğraf çektirmek istedi. Gizlice bir trenin üzerine çıkan genç kız önce vagonun üstüne uzandı. Genç kıza her zaman birlikte fotoğraflarını çektiği arkadaşı da eşlik etti. Vagonun üzerine yatan Alina, trenin hareket etmesinden bir süre sonra ayağa kalktı. Tam o sırada tren makas değiştirince sarsılan genç kız düşmemek için elektrik kablolarına tutundu. Yüksek voltaja kapılan genç kızın fark edilmesiyle tren durduruldu.

21 yaşında ki genç kız hemen olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Alina hastaneye yetiştirilemeyerek yolda hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 13:53

YORUM EKLE