Super Bowl 2019'da Yayınlanan Birbirinden İlgi Çekici Super Bowl Film Fragmanları!

Super Bowl 2019 etkinliklerinde devre arasında reklamlarda izleyicilere sunulan filmler büyük ilgi uyandırdı. Amerikan Futbolu final gecesi (Super Bowl) etkinliğinde devre arasında çıkan film fragmanları dikkatleri çekti. İşte o filmler ve fragmanları.

Super Bowl 2019'da Yayınlanan  Birbirinden İlgi Çekici Super Bowl Film Fragmanları!

Birbirinden heyecanlı filmlerin fragmanlarının pek çoğu ilk kez super bowl etkinliğinde izleyiciye sunuldu. Avengers Endgame ve Captain Marvel filmleri en dikkat çeken filmler olarak karşımıza çıkmakta.

 

Captain Marvel

Kısa bir süre sonra sinema salonlarında yer alacak Avengers Endgame fragmanı Superbowl etkinliğinde gösterime sunuldu. İzleyicilerin beğenisine sunulan Avengers Endgame 26 Nisan 2019 Cuma günü vizyona giriyor.

Captain Marvel Süper gücü olan Carol Danvers dünyaya düşer ve gezegeni keşfetmeye başlar. Her yeni keşifte yeni görüntüler hatırlayan Danvers’in çevresinde SHIELD personeli Nick Fury vardır. İki ırkın savaştığı dönemde dünyaya gelen Danvers, bir taraf seçerek maceraya katılır. 8 Mart Pazartesi günü vizyona girecek film tam bir Marvel filmi olacağa benziyor.

 

Hanna

Aksiyon ve gerilim ve Amazon dizisi Hanna’nın yeni fragmanı Super Bowl’da gösterime sunuldu. İlk bölümünün etkinlikten kısa bir süre sonra yayınlanacağı ortaya çıktı. Dizinin diğer bölümlerinin ise Mart ayı içerisinde yayınlanacağı ifade ediliyor.

The Handmaid’s Tale

Son yılların en çok izlenen dizilerinden The Handmaid’s Tale’nin üçüncü sezonunun fragmanı da Super Bowl etkinliğinde görücüye çıktı. Dizi, Margaret Antwood’un romanından uyarlanmıştır. Emmy en iyi drama ödülüne sahip dizi yeni sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Scary Stories to Tell In The Dark

Alvin Schwartz Scary Stories’ten uyarlanan filmin ilk gösterimi Super Bowl’da yapıldı. İzleyicileri korkutma garantisiyle yayınlanacak film 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Korku severler bu tarihte sinema salonlarını dolduracak. Filmle ilgili 4 farklı fragmanın da yayınlandığını belirtmek gerekiyor. 

 

 

Fast and Furious Hobbs&Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi Hobbs and Shaw’ın da yeni fragmanı geldi. Dizinin başrol oyunculuğunu Dwayne Johnson ve Jason Statham üstlenecek. Aksiyona doymak isteyen milyonlarca kişinin heyecanla takip ettiği film 2 Ağustos 2019 günü vizyona giriyor.

 

 

US

Bu yıl sinema severler korku filmine doyacak gibi görünüyor. Super Bowl etkinliğinde yayınlanan bir diğer korku filmi de US oldu. Büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başaran film 22 Mart 2019 günü vizyona girecek.

 

Alita: Battle Angel

Fantastik ve bilim kurgunun harmanlandığı Battle Angel filminin yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlenmektedir. 200 milyon dolarlık bütçeyle çekilen film Battle Angel Alita romanından uyarlanmıştır. Film 14 Şubat 2019 günü vizyona girecek.

 

Wonder Park's ve Our Planet

Superbowl'da tanıtılan iki animasyon filmi olarak da Wonder Park's ve Our Planet filmleri karşımıza çıkmaktadır. 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 00:52

YORUM EKLE