2019 AÖF Sınavı Ne Zaman? Sınav Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayınlanır? 2019 ATA AÖF Sınav Takvimi

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav takvimini yayımladı. Yayımlanan takvimde akademik tarihler ve AÖF sınavlarının tarihleri belirtildi. Takvimde AÖF sınavları için sınav giriş belgelerinin yayınlanma tarihleri ve sınav tarihleri açıklandı.

2019 AÖF Sınavı Ne Zaman? Sınav Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayınlanır? 2019 ATA AÖF Sınav Takvimi

Atatürk Üniversitesi 2018 2019 Eğitim ve Öğretim yılı akademik takvimini açıkladı. Yayınlanan duyuruda Açık Öğretim Fakültesi ders kayıt, vize tarihleri, final sınavları, bütün sınavları, tek ders sınavı tarihleri açıklandı.

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı ATA AÖF akademik başvuru ve sınav takvimi belli oldu. Takvimde bulunan başvuru ve sınav başlıkları; lisans tamamlama, yatay geçiş başvuruları, ikinci üniversite için ön kayıt ve kesin kayır tarihleri öğrencilere duyuruldu. Her bir sınavın başvuru ve sınav tarihleri şimdiden planlanarak oluşturuldu.

Takvimin yayımlanmasının ardından adaylar daha önce çıkmış sorulara odaklandılar. Atatürk Üniversitesi’nin sunduğu Açık Öğretim Fakültesi sayesinde pek çok kişi açıktan üniversite okuyabiliyor. Öğrenci başvuruları Atatürk Üniversitesi’nin Açık Öğretim Fakültesi resmi intenet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 20:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler