2019 Yılı AÖO 3. Dönem sınav sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek Açık öğretim ortaokul sınavı için heyecanlar dorukta. Öğrencilerin çoğu daha sınava girmeden, sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda düşünmeye başladı. Sonunda sınav sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu. Peki 2019 AÖO 3. Dönem sınavının sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak..

2019 Yılı AÖO 3. Dönem sınav sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?

Okul hayatlarına farklı sebepler dolayısıyla dışarıdan devam eden birçok öğrenci AÖO 3.Dönem sınav sonuçlarını merakla bekliyor. AÖO sınavının sonuçlarına ulaşmak isteyen öğrenciler sonuçları öğrenci girişiyle takip edecek.

Açık öğretim ortaokul sınava giriş belgeleri sınavdan birkaç gün önce yayınlanmıştı. 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü yapılacak olan sınavdan sonra sınava giren adaylar merakla soruların ve cevapların yayınlanmasını bekleyecekler.

Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında açıktan eğitim gören öğrencilere yönelik yapılan 3.dönem sınavı 6 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşecek. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusuydu. Açıklanan takvimle birlikte bu durum netlik kazandı. 6 Temmuz 2019 Cumartesi yapılacak sınav ise halen merakla beklenmekte. Yayınlanan takvime göre 3.Dönem AOÖ sınav sonuçları 1 Ağustos 2019 Perşembe günü yayınlanacak.

Açık Öğretim Ortaokulu (AÖO) 2019 3. Dönem sınavında sınava girecek öğrenciler her biri 5’er puanlık 20 soru çözecekler.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 19:41

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhamed AYYILDIZ
Muhamed AYYILDIZ - 12 ay Önce

Kardeşim niye bu aöo da muaf olma durumu yok yav 3 yıldır hep kalıyorum artık bıktım ya bir çare bulun pişman olduk


Popüler Haberler