2019 Yılı AÖO 3. Dönem sınav soru ve cevapları ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak?

Açıköğretim Ortaokulu 3. Dönem sınavlarının giriş belgeleri ve sınavın tarihleri belirlendi. 2019 tılı AÖO 3. Dönem sınav soru ve cevapları ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak? Geçtiğimiz dönemlerde yapılan sınavların soru ve cevapları sınavdan kısa bir süre sonra açıklanmıştı.

2019 Yılı AÖO 3. Dönem sınav soru ve cevapları ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak?

6 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan Açık Öğretim Ortaokulu sınavının giriş belgeleri bugün yayınlandı. Hafta sonu yapılacak sınavın giriş belgelerinin yayımlanmasının ardından, sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı araştırılmaya başlandı.

Açık Öğretim Ortaokulu 3. Dönem sınavı soru ve cevapları, sınav tarihinden kısa bir süre sonra açıklanacak. Açıköğretim Ortaokulu 3. Dönem sınavları belirtilen sınav merkezlerinde 6 Temmuz Cumartesi günü yapılacak. Yıl öncesi açıklanana sınav takvimine göre belirlenen sınav başvuru ve sonuçlarının açıklanma tarihlerinde bazı durumlarda sapmalar olabiliyor.

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan Açoköğretim Ortaokulu sınavlarının soru ve cevapları sınavdan kısa bir süre sonra açıklanmıştı. Bu dönemde de yapılacak olan 3. Dönem sınavlarının soru ve cevaplarının sınav gününün ardından kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 10:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünzile kaba
Ünzile kaba - 12 ay Önce

Soru cevaplar düşsün artık bakalım gectikmi kaldığını merakla bekliyoruz.

ümran bel
ümran bel - 10 ay Önce

sonucler


Popüler Haberler