AÖF ara sınavları online olarak nasıl yapılacak? Sınav tarihleri ve uygulaması nasıl olacak?

Koronavirüs sebebiyle, okulların tatil edilmesinden sonra, AÖF sınavları belirlenen tarihler içerisinde 20 günlük bir zaman içinde yapılacak. Okulların tatil edilmesinin ardından AÖF öğrencileri, ara sınavlarının nasıl gerçekleştirileceği konusunu merak ederek AÖF ara sınavları online olarak nasıl yapılacak? Sınav tarihleri ve uygulaması nasıl olacak? Sorularını araştırmaya koyuldu. İşte tüm soruların cevapları haberimizde.

AÖF ara sınavları online olarak nasıl yapılacak? Sınav tarihleri ve uygulaması nasıl olacak?

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim programında İktisat ve İşletme bölümlerinin bahar zamanında yapılacak olan sınavları, 18 Nisan – 7 Mayıs tarihleri içerisinde yapılacak 20 günlük bir zaman içerisinde gerçekleştirilecek sınav, intenet üzerinden yapılacak.

AÖF ara sınavları online yapılacak

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri (AÖF) ara sınavlarını hazırlanan web siteleri üzerinden gerçekleşeceği belirtildi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültelerinin bahar dönemindeki sınavların 18 Nisan ve - 7 Mayıs tarihleri arasında olan 20 gün içerisinde gerçekleştirilecek ve intenet üzerinden yapılacak.

Güncel haberler ve daha fazlasını hemen öğrenmek için mobil uygulamamızı hemen indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün merak edilen tüm olaylarından haberdar olmak istiyorsan, ne duruyorsun, hadi bizi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’u daha etkin bir şekilde kullanmak ister misin? Hemen şimdi Facebook Grubumuza Katıl, gündemde olup bitenleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Sen de güncel haberleri her an takip edebilmek istiyorsan, Haberport’u Twitter’da Takip Etmeyi unutma! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 09:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler