ATA AÖF (Bahar Yarıyılı) Bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? 29-30 Haziran 2019 Ata Aöf sınav sonuçları açıklanma takvimi

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim sınavlarını her bir ders için 30 dakika süre vererek yapmıştı. ATA AÖF (Bahar Yarıyılı) Bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? 29-30 Haziran 2019 Ata Aöf sınav sonuçları açıklanma takvimi haberimizde.

ATA AÖF (Bahar Yarıyılı) Bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? 29-30 Haziran 2019 Ata Aöf sınav sonuçları açıklanma takvimi

Atatürk Üniversitesi’nde Açık Öğretim okuyan öğrenciler bahar yarıyılının sonunda bütünleme sınavlarına girdiler. Bütünleme sınavı 29 ile 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşti. Sınava giren öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanmasını beklemeye başladı. Sınav sonuçlarının 15 gün içinde açıklanması bekleniyor. Sonuçlar Atatürk üniversitesi öğrenci girişi sayfasında yayınlanacak.

Açık öğretim okuyan öğrenciler dönem içinde sınava girmişti. Sınavdan geçerli not alamayan öğrenciler daha sonra bütünleme sınavına girerek dersleri geçmeye çalışmaktadır. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim fakültesi bütünleme sınavı gerçekleştirildi. Binlerce öğrencinin girdiği sınavın yakın bir zamanda açıklanması beklenmektedir. Heyecanla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekleyen öğrenciler sonuçlara Atatürk Üniversitesi Öğrenci Giriş kısmından intenet üzerinden bakabilecek. 2019 ATA AÖF bahar yarıyılından sonra yapılan bütünleme sınavı sonrası sonuçların yayınlanması beklenmeye başlandı.

Atatürk Üniversitesi AÖF sınavı için sınav yerleri Atatürk Üniversitesi obs sistemi ile belirlenmişti. Belirlenen yerlerde sınava giren öğrencilere her ders için 30 dakika süre verilmiştir. Bütünleme sınavından sonra sonuçlarının ne zaman açıklanacağı heyecanla bekleniyor. Sınav sonuçlarının 15 gün içinde yayınlanması beklenmektedir. Atatürk Üniversitesi sonuçların yakın zamanda açıklanacağını bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 01:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler