EBA İçeriklerini Aylık 3 Gb Ücretsiz Kullanabilirsiniz

MEB, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın Türkiye'deki GSM operatörleriyle imzaladığı işbirliği protokolü ile EBA içeriklerini aylık 3 gb ücretsiz kullanabilirsiniz. Öğrenciler, 7-24 bütün noktalardan kendisine uygun düzeyde eğitimleri takip edebilmektedir.

EBA İçeriklerini Aylık 3 Gb Ücretsiz Kullanabilirsiniz

Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Türkiye GSM operatörleri Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone ile ‘’Türkiye’nin Eğitim İçeriklerine Erişim Desteği İş Birliği’’ protokolünü imzaladı. Bu noktada 07.05.2019 tarihinden sonra mobil intenet bağlantısı kullanmakta olan EBA kullanıcılarına her ay 3 GB ücretsiz intenet erişimi sağlanacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen bireyler, hizmet almakta olduğu operatörün belirlemiş olduğu başvuru yöntemiyle kampanyadan yararlanabilecek.

EBA nedir?

EBA (Eğitim Bilişim Ağı) bütün bireylerin kullanabileceği ücretsiz bir çevrimiçi sosyal eğitim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev, okul vs. herhangi bir yerde kişi dilediği zaman eğitime erişim sağlayabilmekte. Sınıf seviyeleri baz alınarak düzenlenmiş güvenilir e-içerikler kullanım sunulmakta ve teknolojideki yeniliklerin takip edilebilmesi mümkün olmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 13:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler