2019 Kamu Ve Özel Bankalara Ait Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları ( Halkbank, Akbank, Ziraat Bankası Konut Kredisi Oranları )

Konut satın almak isteyen fakat birikiminin tam olarak yetmediği vatandaşlar konut almak için bankalardan kredi çekiyor. 2019 Kamu ve Özel Bankalara ait Güncel konut kredisi ve bu kredilerin faiz oranlarının ne kadar olduğu araştırılmaya başlandı. Halkbank, Ziraatbankası, Akbank konut kredisi faiz oranları merak ediliyor. Merak edilen tüm detaylar haberimizde.

2019 Kamu Ve Özel Bankalara Ait Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları ( Halkbank, Akbank, Ziraat Bankası Konut Kredisi Oranları )

Yeni bir ev alma hayali veya yatırım yapma hayali olanlar konut almak için birikimlerinin yetmediği durumlarda bankalara koşuyor. Birçok vatandaş bunun için konut kredisi çekiyor. 2019 yılında konut almak isteyenler bankaların güncel konut kredilerini ve uyguladıkları faiz oranlarını merak ediyor.

Özellikle yaz aylarında taşınmaların çok olduğu biliniyor. Satılığa çıkan evler alıcılar tarafından takip ediliyor ve eğer birikimini aşan bir ev varsa bunun için bankadan kredi çekmek istiyor. Bankaların konut kredilerinin 2019 yılında ne kadar olduğu ve uygulanan faiz oranlarının ne kadar olduğunu merak eden vatandaşlar araştırmaya başladı.

Konut Kredisi Veren Bankaların 2019 Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı: %1,69

Halkbank konut kredisi faiz oranı: %1,35

Vakıfbank konut kredisi faiz oranı: %1,55

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı: %1,91

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faiz oranı: %2,25

Akbank konut kredisi faiz oranı: %1,69

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 13:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler