2020 kredi kapatma kredisi veren bankalar! Borç kapatma, transfer ve yapılandırma kredisi için bankalar

Farklı yerlerde borçları bulunan vatandaşlar kredi kapatma kredisi ile borçlarını tek bir bankada toplamaktadır. 2020 kredi kapatma kredisi veren bankalar! Borç kapatma, transfer ve yapılandırma kredisi için bankalar haberimizde yer alıyor.

2020 kredi kapatma kredisi veren bankalar! Borç kapatma, transfer ve yapılandırma kredisi için bankalar

Borç kapatma kredisi bir banka aracılığıyla birden fazla bankada bulunan borcun kapatılmasını sağlayan ihtiyaç kredisidir. Bu krediye borç transfer kredisi de denmektedir. Pek çok banka bu krediyi vermektedir. İşte borç kapatma kredisi veren bankalar:

ING Bankası

ING bankası kredi kapatma kredisi veren bankalardan birisidir. Kredi kapatma kredisini  ödeme planları ile düzenleyerek ihtiyacı olanlara sağlamaktadır. Kredi %0,99 faiz oranı ile verilmektedir. Kredi başvuruları şubelerden, intenet üzerinden ve mobilden yapılabilmektedir. Başvuru yaparken kimlik belgesi, gelir durumu belirten belge ve ikamet yerini gösteren belge gerekmektedir. Kredi çekmek isteyen kişi şu koşulları bulundurmalıdır:

 • 3 ila 60 ay vadeli taksit yapılmaktadır.
 • 3 ay taksit erteleme 5 bin ile 100 bin TL için 60 ay vade ile yapılmaktadır.
 • Banka müşterisi olan kişiler mobilden ve intenetten işlemleri halledebilmektedir.

Garanti BBVA

Garanti BBVA 60 aya kadar vade ile kredi kapatma kredileri verebilmektedir. Kredi başvuruları şubelerden, mobilden ve intenet üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru yaparken kimlik beşgesi, gelir gösteren belge ve 3 ay içinde gelmiş fatura gerekmektedir. Kredi çekmek için şu koşullar bulunmalıdır:

 • 3 ila 60 ay arasına taksit yapılmaktadır.
 • Vade en fazla bireysel için 60 ay kurumsal için 36 ay olmaktadır.
 • Mobil ve intenetten müşterilerden bireysele 25 bin kurumsala 60 bin kredi verilebilmektedir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank kredi kapatma kredisi kapsamında 35 bin TL’ye kadar mobilden sonrası için bankalardan kredi vermektedir. Başvuru için kimlik belgesi, ikamet gösteren ve gelir belirten belge gerekmektedir. İhtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarının ödenmesinde kredi çekilebilir ancak konut kredisi için geçerli değildir.

Akbank

Akbank borç kapatma kredisinde 12 aya varan vadeli kredi imkanları sunulmaktadır bunun yanı sıra müşterilere uygun taksitli ve faizli kredi sağlanmaktadır. Taksitli borç kredisi isteyen kişilerin Axes karta sahip olunması gerekmektedir. Kredi çekmek için şu şartlar bulunmalıdır:

 • 200 ile 20 bin TL sınır mevcuttur.
 • 6 ile 12 ay taksit yapılmaktadır.
 • Faiz oranı aylık %1,40’tır.

Şekerbank

Şekerbank kredi kapatma kredisi kapsamında 100 bin TL’ye kadar ve 60 ay vadeli kredi sağlamaktadır. 10 bin TL kredi 60 ay vade ile aylık 381 TL şeklinde ödenmektedir. Başvuru için kimlik belgesi,  kişiye ait fatura ve gelir belgesi varsa mal gösteren belge gereklidir. Kredi kullanmak için şu şartlar bulunmalıdır:

 • Kredi kullanmak isteyen kişinin hayat sigortası bulunmalıdır.
 • 100 bin TL 3 ile 60 ay taksitle ödenmektedir.
 • Karar verme, ek belge ve kefil isteme hakları bulunmaktadır.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 15:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler