Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak? İşte Hizmete Açılış Tarihi

Türkiye’nin yeni projeler olan şehir hastaneleri dört bir yandan yükselmeye devam ediyor. Hükümetin projesi olan şehir hastanelerinin biri de Ankara’ya yapılıyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? hizmete açılış tarihi ve detaylı bilgiler haberimizde.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak? İşte Hizmete Açılış Tarihi

Ankara’da yeni şehir hastanesinin heyecanı var. Geçtiğimiz günlerde Sincan’daki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara şehir hastanesinin neredeyse bittiğini ve birkaç dün içerisinde açacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da yapılan şehir hastanesi için müjdeli haberi verdi. Sincan’da toplu açılış töreninde konuşan Erdoğan, yeni şehir hastanesini birkaç güne açacaklarını ifade etti. Erdoğan, "Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz’’ açıklamasını yaptı.

Ankara’yı sağlık açısından rahatlatacak olan hastanenin yapımı neredeyse tamamlandı. Eskişehir yolu üzerinde yapılan hastanenin ulaşımı da oldukça kolay olacak. Ankara2nın her yerinden hastaneye ulaşabileceksiniz. Yeni şehir hastanesinin ismi Ankara Bilkent Şehir Hastanesi olarak geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 01:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler