Apple, ürünleri Hepsiburada'da online olarak satılacak

Dünya devi teknoloji firması Apple yepyeni bir adım attı. Yapılan anlaşma ardından Apple ürünleri Hepsiburada'da online olarak satılacak. Bu adım Apple’ın ilk resmi e-ticaret sözleşmesi oldu…

Apple, ürünleri Hepsiburada'da online olarak satılacak

Hepsiburada, Dünya’nın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple ile anlaşma yaptı. Türkiye’de Apple ürünlerinin online platform içerisinde satılabileceği tek resmi e-ticaret sitesi Hepsiburada olarak belirlendi. Apple ile Hepsiburada arasında yapılan e-ticaret anlaşması sonrasında alıcılar, özel olarak tasarlanmış farklı bir kısımdan Apple ürünlerini oldukça kolay bir şekilde satın alabilecekler.

Apple markası altında satılan her türlü ürün Hepsiburada sitesindeki yerlerini alacak.

Ayrıca Hepsiburada müşterilerinin kısa süre önce Türkiye’de satılmaya başlanan iPhone 11modelleri olan, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile Apple Watch Series 5’i de satın almaları mümkün hale geldi.

Konuyla İlgili Açıklama Murat Emirdağ’dan Geldi

Dünya devi firma Apple ile Hepsiburada arasında yapılan anlaşma sonrasında konu ile ilgili açıklama Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ tarafından yapıldı.

Murat Emirdağ açıklamalarında, Apple’ın dünya üzerinde bulunan sayılı, Türkiye’de ise ilk ve tek tercih ettiği e-ticaret platformu olmalarından kaynaklı olarak mutlu olduklarını ifade etti. Müşterilerine özel olarak dizayn edilen intenet sayfası üzerinden yalnızca tek bir tık yaparak Apple ürünlerini satın alabildiklerini dile getirdi.

İşte Hepsiburada’nın Apple ürünleri için hazırladığı o satış sayfası…

https://www.hepsiburada.com/apple-store

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 01:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler