Aylık kasko sigortası uygulaması nedir? Aylık kasko nasıl yapılır? Aylık kasko fiyatları!

Türkiye'de ilk kez aylık kasko uygulaması başladı. Araç sahipleri aylık kasko sigortası uygulaması nedir? Aylık kasko nasıl yapılır? merak ediyor. Aylık kasko fiyatları! Türkiye'de ilk kez uygulanan aylık kasko sigortası ile araç sahiplerinin sigorta nedeniyle zor durumda kalmaması planlanıyor.

Aylık kasko sigortası uygulaması nedir? Aylık kasko nasıl yapılır? Aylık kasko fiyatları!

Aylık Kasko Uygulaması Devreye Girdi

Aylık kasko sigortası kullanımı Türkiye’de ilk kez kullanılmaya başlandı. Vatandaş aylık kasko fiyatlarının ne olduğunu merak ediyor. Aracın modeline göre değişen kasko fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında olmaktadır. Bu sigorta sayesinde araçlarınızı istediğiniz servise götürebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz de sigortayı iptal ettirme hakkına da sahipsiniz.

Milyonlarca insan araca sahip ve sigorta konusunda bir takım sıkıntılar içerisinde. Salgın nedeniyle de araçlarını az kullanan araç sahipleri ekonomik olarak zorluk yaşamaktadır. Bu salgın süreci içerisinde araçlarını sigorta yaptıranlara destek geldi. Aylık kasko sigortası kullanımı devreye girdi. Bu kullanım sayesinde aylık olarak vereceğiniz ücret 30 TL ile 100 TL arasında olacaktır. Fiyatlar aracın modeline göre değişmektedir.

Aylık Kasko Sigortanızı Dilediğiniz Zaman İptal Ettirebilirsiniz

Bu uygulama Türkiye’de ilk defa gerçekleşmektedir. İstanbul Sigorta Acenteleri Deneği Onursal Başkanı Turusan Bağcı bu konu ile ilgili açıklamalar da bulundu. Sigortalı olan araç sahiplerinin yıl içerisinde diledikleri zaman aylık sigorta yaptırmaktan vazgeçebileceğini vurguladı. Araç sahiplerinin isterse sigortayı durdurabileceğini veya başka bir sigorta kullanımına geçebileceğini de söyledi.

Aylık Kasko Sayesinde Aracınızı İstediğiniz Servise Götürebilirsiniz

Aylık kasko yaptıranların araçlarında herhangi bir hasar olursa istediği servise aracını götürebilir. Turusan Bağcı bu konu ile ilgili de açıklama da bulundu ve müşterilerin olası bir hasar halinde diledikleri servise araçlarını götürebileceğini söyledi. Ayrıca aylık kaskonun çift taraflı çarpışma, yanma ve çalınma risklerine karşı da teminat sunduğunu belirten Bağcı, asistan paketinin de olduğunu belirtti.

Aylık Kasko Sigortası Nedir? Yaptırmak Gerekli Midir?

Araçların güvencesini sağlamak için yapılan sigortadır. Kasko, aracınızın kasko yenilenme süresi dolsa bile kredi kartınıza bloke konulmasını engellemektedir. Kredi kartınızın limitine bloke koyulmaz ve uygun fiyatlar ile aracınızı koruma altına almış olursunuz. Aylık kasko sigortası yaptırarak ödeme de zorlanmazsınız ve aracınızın da güvencesini sağlamış olursunuz.

Aylık kasko sigortasını hali hazırda kaskosu olup yenileme içerisine giren araç sahipleri ile vade boşluğu 15 gün olan araç sahipleri yaptırabilmektedir. Aylık kasko sigortası belirli kriterlere uyduğunuz zaman ve her ay ödemenizi gerçekleştirdiğiniz zaman aylık olarak yenilenmeye ve aracınızı güvence altına almaya devam etmektedir.

Aylık Kasko Sigortasının Kapsam Alanları Nelerdir?

Araç sahipleri aylık kasko yaptırdığı zaman çalınma, yanma ve çift taraflı çarpışmalara karşı aracını güvence altına almış olur. Bu güvencelerin yanı sıra İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı ve 7/24 asistan hizmeti de yer almaktadır.

Sıcak gelişmeleri kaçırmamak istiyorsan hemen şimdi mobil uygulamamızı indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Hiçbir gelişmeyi kaçırmak istemiyorsan, şimdi sen de hemen Twitter hesabımızı Takip Etmeye başla. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 18:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler