Burgan bank kredi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme

Bankaların dijital kanallarla uyum sağlayan Burgan Bank kredi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme ile ilgili detaylar merak edilmeye başlandı. İşte Burgan Bank başvuru sorgulama işlemleri.

Burgan bank kredi başvuru sonucu sorgulama ve öğrenme

Burgan Bank aracılığıyla kredi kullanabilmeniz için başvuru yapabileceğiniz birçok kanal bulunuyor. Burgan Bank’tan ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi gibi finansman desteklerinin sağlanabilmesi için başvurularınızı www.burgan.com.tr resmi web sayfasından yapabilirsiniz. Ana sayfadaki sekmeler içerisinde bulunan ‘İhtiyaç Kredisi Başvuru’ sekmesindeki ‘’Başvur’’ butonuna tıklayarak başvuru için ilk adımı atabilirsiniz. Sonraki aşamada kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra ‘’Gönder’’ sekmesine tıklayarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi bilgileri erişim detayları

Burgan Bank’un sunmuş olduğu kredi türlerine ilişkin detaylı bilgileri Burgan Bank resmi web sayfasından alabilirsiniz. Ana sayfadaki bireysel bağlantısına tıklayıp yeni bir sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Yeni sayfadaki sol kısımda ‘’Krediler’’ menüsüne tıklayıp sol menüde bilgi almak istediğiniz kredi türlerini seçip gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.

Kredi ve kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Burganbank kredi ve kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilmek için Burganbank şubelerine başvuruda bulunup intenet üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. İntenet üzerinden form doldurarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 20:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler