CK Boğaziçi Elektrik Borç Silme Kampanyası Başlattı

CK Boğaziçi Elektrik 4,5 milyon abonesinin geçmişten gelen borçlarını ödeyebilmeleri için Silelim Gitsin kampanyası başlattı.

CK Boğaziçi Elektrik  Borç Silme Kampanyası Başlattı

CK Boğaziçi Elektrik'tan elektrik borcu olanlara kolaylıkla ödeme imkanı bulabilmeleri için devrim niteliğinde kampanya. Elekrik borçlarına "Silelim Gitsin " kampanyası başlatan CK Boğaziçi Elektrik ilk defa böyle büyük bir kampanya yapıyor.

CK Boğaziçi Elektrik'ten Elektrik Borçlulara "Silelim Gitsin" Kampanyası

BEDAŞ yaklaşık 325 bin abonesine toplam 1,9 milyar borcunu ödemesi için büyük bir kampanya ile kolaylık sağlıyor. Alacağı olan 1,4 milyarı silmeye hazırlanan CK Boğaziçi Elektrik, kalan anapara üzerinden de %35 indirim yapacağını açıkladı. "Silelim Gitsin" adı verilen kampanya özel sektör tarafından enerji alanında yapılmış en büyük ve en kapsamlı kampanya olarak dikkat çekiyor. Belirtilen zamanda borcunu ödeyemeyip yasal takip süresinin başlatıldığı icralık olmuş aboneler de bu kampayadan faydalanabilecekler.

CK Boğaziçi Elektrik, kampanya dahilinde müşterilerine Nisan 2013'ten önceki döneme ait borçlarını detaylı öğrenebilmeleri için özel bir sorgulama platformu oluşturdu.  Müşteriler kimlik bilgileri ile BEDAŞ'ın intenet sitesinde oluşturulan hesaptan borçlarını öğrenebilecekler. 30 Haziran 2017 tarihine kadar abonelerin başvurularını tamamlamış olmaları gerekiyor. "Silelim Gitsin " kampanyasından faydalanan abonelerin borçlarını tek seferde yada kredi kartına 9 taksit seçenğiyle ödeme yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 20:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler