Denizbank Tobb esnaf nefes kredisi son başvuru tarihi

Denizbank TOBB esnaf nefes kredisi son başvuru tarihi ne zaman? Esnafa destek veren TOBB, Nefes Kredisi ile ilgili detayları açıkladı. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu, Nefes Kredisi projesiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Küçük işletmeler için de destek sağlayan kredi büyük ilgi gördü.

Denizbank Tobb esnaf nefes kredisi son başvuru tarihi

TOBB Nefes Kredisi Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

TOBB esnafa destek veren kredisi Nefes kredisi hakkında detayları açıkladı. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu esnaf kredisi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Esnafa destek paketi kapsamında 6 milyar TL ve üzerinde kredi verileceği açıklandı. Esnafa özel bu proje ile ilgili detayları veren Rıfat Hisarcıkoğlu, başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı, şartların neler olduğuna dair de açıklama yaptı. Cirosu 25 milyon TL olan KOBİ’lerde bu krediden yararlanabilecek.

25 milyon TL’nin altında cirosu olan KOBİ’ler Denizbank üzerinden başvuru yapabilmektedir. Başvuru sırasında üye oldukları oda ve borsalardan üyelik belgesi istenmektedir. Belgesi olmayan KOBİ’ler başvuru yapamamaktadır.

TOBB Nefes Kredisi Başvuru Şartları

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu esnafa verilen destek kredisi Nefes kredisinin başvuru şartlarını açıkladı. Projeye yaklaşık 1 ay önce başladıklarını da belirten Rıfat Hisarcıkoğlu, oda ve borsa odalarına üye olan KOBİ’lerin Denizbank üzerinden krediye başvurabileceklerini açıkladı. 6 milyar TL değerine kadar kredi imkanı vereceklerini belirten Rıfat Hisarcıoğlu, cirosu 25 milyon TL olan küçük işletmelere de destek olacaklarını belirtti. Oda ve borsalardan üyelik alan küçük işletmeler bu üyelik belgesi ile birlikte Denizbank şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilecek. Kredi için son başvuru tarihi ile ilgili net bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Gündemde merak edilen tüm haberler için hemen Haberport mobil uygulamasını telefonuna indir! >>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

En kritik gelişmeler, en tarafsız yorumcuların kalemiyle Haberport Facebook grubunda! Şimdi sen de katıl! >>>Haberport Facebook Grubunda Sen de Yerini Al!

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 21:42

YORUM EKLE
YORUMLAR
asiye el Bulgaria
asiye el Bulgaria - 5 gün Önce

Facebook sifreim unuttum


Popüler Haberler