e-Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır? E-Mevduat Hesabı Açma ve Kullanma

Günümüz dünyasında teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber bankalar artık kendi mobil uygulamaları üzerinden oturduğunuz yerden e-mevduat hesabı açarak yüksek oranlı faiz getirileri elde etmek mümkündür. İnternet üzerinden mevduat hesabı açılabilir mi, nasıl açılır,hangi bankalar müşterilerine e-muvduat imkanı sunmaktadır? İşte detaylar.

e-Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır? E-Mevduat Hesabı Açma ve Kullanma

İntenet dünyasının hayatımıza entegre olmasıyla beraber bir çok işimizi tamamlamak saniyeler sürer hale geldi. Artık atm.lere bile uğramadan fatura ödemesi, eft, havale işlemlerini saniyeler içinde yapabiliriz. Yüksek faiz oranıyla tasarruflarımızı değerlendirmek için bile sadece cep telefonlarımız yeterli olmaktadır.

E-mevduat Hesabı Nasıl Açtırılır?

Tasarruflarınızı korumak ve değerlendirerek kazanç elde etmek isteyen vatandaşlarımız Bankaların intenet bankacılığı kullanıcıysa şifresini kullanarak giriş yapıp uygulamadaki ‘e-mevduat hesap açma’ bölümüne girerek intenet üzerinden faiz getirisi imkanı bulabilecekler. Ancak e-mevduat hesabı açmak için o bankada vadesiz mevduat hesabınızın olması gerekmektedir.

Hangi Bankalarda E-mevduat Hesabı Açabiliriz?

Şu anda Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Yapı Kredi Bankası müşterilerine intenet ortamında hesap açma imkanı tanımaktadır.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 01:01

YORUM EKLE