Emeklilere 600 TL’ye Kadar Promosyon Ödemesi Yapılacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Ödeme Yapıyor?

Emekli vatandaşlara promosyon ödeme yapılması hakkındaki süreç devam ediyor. Daha evvelden promosyon ödemesi başvurusunda bulunmamış olan emekliler için 600 TL’ye kadar ulaşan promosyon ödemesi bazı bankalar tarafından yapılıyor. Aynı zamanda bankalar emekli maaşlarını kendi bankalarına getiren vatandaşlara referans ücretleri de sunuyorlar. Emekli vatandaşlar Emeklilere 600 TL’ye Kadar Ödeme Yapılacak, haberlerinin yayılması sonrasında bu ödemeleri yapan bankaların hangileri olduğunu araştırıyorlar. Ödeme yapan bankalar arasında Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, İNG Bank, İş Bankası ve Şekerbank yer alıyor…

Emeklilere 600 TL’ye Kadar Promosyon Ödemesi Yapılacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Ödeme Yapıyor?

Emeklilere 600 TL’ye Kadar Ödeme Yapılacak!

Emekli vatandaşlara yapılan 450 TL’ye kadar ulaşan promosyon ödemeleri kampanyalar kapsamında 600 TL seviyelerine kadar ulaşabiliyor. Kamu ve özel sektör bankalarının emekliler için verdiği mücadele son hız devam ediyor. Bazı bankalar emeklilere 3 sene için maaşlar göz önünde bulundurularak 300 TL ile 450 TL arasında değişiklik gösteren promosyon ödemeleri yapıyorlar. Bazı bankalar ise bu tutarı 600 TL seviyesinde veriyorlar. Emekli maaşlarını bankaya taşıyan kişilere ise referans ücretleri veriliyor. Bu ücret 100 TL olarak ele alınıyor. Promosyon almamış olan vatandaşlar, bankalarını seçerek promosyon ödemelerini alabiliyorlar.

Hangi Bankalar Ne Kadar Ödeme Yapıyorlar?

Akbank

Akbank 450 TL’ye kadar ulaşabilen ödemeler yapıyor. Bütün ATM’lerden her ay 2 kere hiçbir ücret ödemeden para çekme, yine hiçbir ücret talep edilmeden havale ve EFT işlemleri, kişisel kredilere özel olarak ayarlanmış faiz oranları gibi imkanlar da müşterilerin hizmetine açılıyor.

Denizbank

Denizbank 450 TL’ye kadar ulaşabilen ödemeler yapmakta. Emekli maaşını bankaya taşınmasında aracı olanlara da 100 TL referans ücreti ödeniyor. Kimi markalar kapsamında indirim kampanyaları, krediler bünyesinde özel faiz oranları, otomatik ödeme talimatı verenlere 3 ay boyunca gaz faturalarında indirim olanakları sağlanıyor.

Finansbank

Finansbank’ta maaşlar göz önünde bulundurularak 330, 415 ve 500 TL verilmekte. ATM’ler üzerinden hiçbir ücret ödenmeden maaş çekme, özel faiz oranları olanakları da sunuluyor. Aynı zamanda Finansbank’ta hesap işletim ücreti alınmıyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nda 450 TL’ye kadar varabilen ödemeler yapılmakta. Maaşları tek tuş işe son kuruşuna kadar çekebilme olanağı ve kullanılan kredilerde özel faiz oranları imkanları veriliyor.

ING Bank

ING Bank’ta 450 TL’ye kadar ulaşabilen promosyon ödemeleri yapılmaktadır. Emekli akranlarının maaşlarını bankaya taşıyan müşterilere 100 TL referans ücreti de ödenmekte. Hesap işletim ücreti talep edilmiyor ve özel faiz oranları sunuluyor. Aynı zamanda ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans olanakları da ING Bank müşterilerine sunulan imkanlar arasında yer alıyor.

İş Bankası

İş Bankası’nda 450 TL ‘ye kadar ulaşabilen promosyon ödemeleri yapılıyor. Vadeli mevduata ve kredilere özel olarak hazırlanan faiz oranları ve ücretsiz havale ile EFT olanakları da sağlanan olanaklar arasında.

Şekerbank

Şekerbank’ta 450 TL’ye kadar ulaşan promosyon ödemeleri yapılmakta. 2 adet verilen otomatik ödeme imkanı ile 150 TL daha müşterilere ödenen ücretler arasında görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:07

YORUM EKLE