En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Bayram Kredisi Kampanyaları

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kalması ile birlikte vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların kapısını çalmaya başladılar. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalardan bahsedeceğiz. İşte en avantajlı kredi veren bankalar…

En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalar ve Bayram Kredisi Kampanyaları

En Avantajlı Bayram Kredisi Veren Bankalar

En uygun bayram kredisi veren bankalara geçmeden evvel öncelikle sizlerden kendi ihtiyaçlarına göre nasıl bir kredi türü gereksinim duyduğunuzu belirlemenizi isteyeceğiz. Unutulmaması gereken husus en uygun kredinin yalnızca düşük kredi faizi olmadığıdır. Diğer dosya masrafları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Akbank Bayram Kredisi ile birlikte 60 aya kadar krediler vadelendirilebiliyor ve istenmesi halinde kredinin geri ödemesi 3 ay ertelenebiliyor. Akbank Bayram Kredisi Kampanyası’nda aylık kredi faiz oranları % 2,35 ile % 2,51 arasında değişiyor. 40.000 TL seviyesine kadarki kredi başvuruları için intenet bankacılığı kullanılabiliyor. Bu tutarın üstündeki kredi başvuruları için ise Akbank şubelerine gidilmesi gerekmekte.

ING Bank Bayram Kredisi

ING Bank tarafından bayrama özel teklife bakıldığında aylık kredi faiz oranlarının %2,19 ile %2,59 arasında değişim gösterdiği görülmektedir. En fazla 60 aya kadar yapılan vade seçenekleri ile ödeme yapmak mümkün. Ayrıca geri ödemeyi 3 ay erteleme şansı burada da sunuluyor.

ING Bank bayram kredisi ile birlikte 1500 TL’den 50.000 TL tutarına kadar kredi alınabilmektedir.

AQN Finansbank Bayram Kredisi

QNB Finansbank ile birlikte 3 aydan 60 aya kadar ulaşabilen vade seçenekleri ile birlikte ve %2,04 oranında belirlenmiş faiz oranı ile birlikte kredi çekilebilmektedir. Ayrıca kampanya kapsamında 35.000 TL’ye kadar kredi kullandırılmaktadır. Hemen intenet bankacılığı aracılığı ile işlemlerini başlatabilirsiniz!

TEB Bayram Kredisi

2019 senesinde bayram kredisi veren bankalardan bir tanesi de TEB bankası. TEB bayram kredisi kapsamında aylık %1,99 seviyesinden başlangıç gösteren faiz oranları ile 60 aya kadar ulaşabilen vade seçenekleri bünyesinde kredi kullandırmaktadır. TEB bayram kredisi kapsamında 100.000 TL’ye kadar kredi çekilebilmektedir. 30.000 TL tutarına kadar çekilecek kredilerin başvurusu intenet üzerinden yapılabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 22:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler