En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? Faiz Oranları ve Kredi Hesaplaması

Bedelli askerlik ile ilgili çalışma TBMM'den geçti. En uygun şartlar altında bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileridir ve faiz oranlarıyla kredi hesaplamasına ilişkin detaylar nelerdir sorusunun yanıtı milyonlarca genç tarafından araştırılıyor. Peki hangi bankalar bedelli askerlik kredisi veriyor?

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir? Faiz Oranları ve Kredi Hesaplaması

Bedelli askerlik sistemi ile ilgili yasa onaylandı. Yasa TBMM’den geçtikten kısa bir süre sonra bankalar bedelli askerlik kredi kampanyalarını yayınladı. İşyeri sahibi olan, ailesini bırakamayacak durumda olan veya özel sektörde istihdam edilen bireyler bedelli askerlik yasasından yararlanabilecek. Mecliste onaylanan yasa sonrasında askerlik çağına gelen bireyler 15.000 TL ödeme yapmak durumunda kalmıştır.

Bedelli askerlik yapmak isteyen bireyler için bankalar bireysel ihtiyaç kredilerinin yanında bedelli askerlik sistemini hayata geçirdi.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası, Yapı Kredi, ING Bank ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) bedelli askerlik kredisi veren bankalardan. Düşük faiz oranları ve bütçeye uygun ödeme koşullarıyla Ziraat Bankası 15.000 TL kredi vermektedir. Ancak bu olanaktan ancak kredi notu yüksek bireyler yararlanabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 02:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler