EPGİS açıkladı! Otogaza 6 kuruşluk zam bu gece başlıyor!

Zamların ardı arkası kesilmiyor. EPGİS açıkladı! Otogaza 6 kuruşluk zam bu gece başlıyor! İşte zam hakkındaki tüm detaylar…

EPGİS açıkladı! Otogaza 6 kuruşluk zam bu gece başlıyor!

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından sosyal medya platformu üzerinden yapılan açıklama gündeme bomba gibi düştü. Zamların ardı arkasının kesilmediği bu dönem içerisinde bir zam haberi de Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan geldi.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından sosyal medya platformu üzerinde yapılan açıklamaya bakıldığında bu gece yarısından itibaren otogazın litre fiyatı 6 kuruşluk bir zam uygulaması yapılacağı ifade edildi.

Fiyat artışının uygulanması sonrasında otogazın litre fiyatı İstanbul sınırları içerisinde ortalama 3.71 TL’den 3.77 TL seviyesine, Ankara’da 3.82 TL’den 3.88 TL seviyesine, İzmir’de 3.74 TL seviyesinden 3.80 TL seviyesine yükselmiş oldu.

Dağıtım firmaları tarafından uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti sebebi ile firmalara bağlı olarak da değişebilmektedir.

İşte EPGİS tarafından yapılan o paylaşım…

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 21:39

YORUM EKLE
YORUMLAR
Budo
Budo - 8 ay Önce

Yazık milli maç için dizinin yeni bölümü yayınlanmıyor.... savaşta olan askerlerimiz için kaç bölüm göstermeyeceksiniz acaba.


Popüler Haberler