Ferizli Yeni Devlet Hastanesi Ne Zaman Hizmete Açılacak?

Ferizli Devlet Hastanesi ne zaman açılacak? Ferizli Belediye Başkanı hangi açıklamaları yaptı? Soruların cevapları yazımızda yer alıyor.

Ferizli Yeni Devlet Hastanesi Ne Zaman Hizmete Açılacak?

Ferizli Devlet Hastanesi Ne Zaman Hizmete Sunulacak?

Sakarya ilinde Ferizli Devlet Hastanesi inşaatında incelemeler yapan  Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yeni yapılan hastanenin 2019 bitmeden hizmete sunulacağını ifade etti.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yapımı süren Ferizli Devlet Hastanesi şantiyesini dolaştı. Yapım çalışmalarında katedilen yolu kendi gözleriyle izleyen Belediye Başkanı hastanenin yapımının son sürat devam ettiğini ve bir aksilik yaşanmaması durumunda 2019 bitmeden hizmete açılacağını belirtti.

Ferizli Çalıbayırı İstikametinde bulunan ve tüm özellikleri içinde barındıracağı düşünülen Ferizli Devlet Hastanesi’nin kaba inşaatı sonlandı. Bundan sonra ince işçiliği yapılacak. Dış görünüşünün moden tarzda olacağı planlanan hastanenin Ferizli’nin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacağı söyleniyor. İçinde genel cerrahi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, dâhiliye, kulak burun boğaz, ameliyathane olmak üzere pek çok birimin olacağı söylenen bu büyük hastanenin 2019 senesi içinde açılacağı ifade edilmekte.

Hastanenin hemen açılması için şantiye alanındaki çalışmaları sürekli olarak izleyen Belediye Başkanı Ahmet Soğuk süreci çok yakından takip ediyor.

Hastanenin 2017 senesinde yatırım projelerine alındığını ifade eden Belediye Başkanı, kendi kendine yetebilen bir ilçe olabilmek yolunda bu hastanenin de hedef projeler arasında olduğunu söyledi. Çalışmaların güzel devam ettiğini ve hedefledikleri gibi ilçe olmak için iyi bir yol aldıklarını belirten Ahmet Soğuk, halkın da fikrini alarak hastanenin konumunun gayet iyi olduğunu ifade etti. Belediye Başkanı ,çok isteyerek  ilçelerine kazandırmak istedikleri hastanenin en kısa sürede halka sunulmasını arzuladıklarını söyleyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler