Halk Destek Kredisi Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredi Kampanyası Detayları ve Halk Destek Kredi Hesaplaması

Kredi kartı borcu yapılandırma kampanyalarına son olarak Halk Bankası’da katıldı. Halk Destek Kredisi adı verilen kampanya sayesinde borç sahipleri borçlarını yapılandırabilecek. Halk destek kredisi ile kredi kartı borcu yapılandırma kampanyası detayları haberimizde.

Halk Destek Kredisi Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredi Kampanyası Detayları ve Halk Destek Kredi Hesaplaması

60 ay vadeyle borç kapatma kredisi veren bankalar kervanına Halkbank’ta katıldı. Halk Destek Kredisi kampanyası kapsamı ile borcu olan vatandaşlar düşük faiz rakamlarıyla borçlarını ödeme fırsatı yakalayacak.

Halk Destek Kredisi

Halkbank, kredi kartı borcu olan müşterilerinin ve borçlarını ödemekte zorlanan veya kredi kartı borçlarını yapılandırmak isteyenler “Halk Destek Kredisi” kampanyasından faydalanabilecek.

Halk Destek Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Kredi katı borçlarını yapılandırarak ödemek isteyen vatandaşlar, Halk Bankası’ndan borç kapatma kredisi kapsamında 24 aya kadar % 1,10 faiz oranı ile ve 60 aya kadar olan vadede ise % 1,20 faiz oranı ile kredilerini kullanabilecek.

Halk Destek Kredisi Kampanyasında Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Başvurular Nasıl ve Nerelerden Yapılacak?

Bu kampanya için herhangi bir Halkbank şubesinden başvuru yapılacak. Kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenler Halkbank şubeleri üzerinden bizzat kendileri başvuruda bulunabilecek. Ardından 60 ay vadeyle kredi borcu kapatma kredisine sahip olabilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 16:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler