Halkbank Yüzde 1.10 Faiz Oranı İle Kredi Kartı Yapılandırması Yapacağını Açıkladı! Kredi Kampanyası Detayları!

Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan sonra Halkbankası' da %1,10 faiz oranı ile kredi kartı borcu düzenlemesi yapacağını duyurdu. Halkbank'ın düzenlemiş olduğu kredi kartı yapılandırma kampanyası ile ilgili bilgi ve detaylar haberimizin devamında.

Halkbank Yüzde 1.10 Faiz Oranı İle Kredi Kartı Yapılandırması Yapacağını Açıkladı! Kredi Kampanyası Detayları!

Son Dakika! Halkbank % 1.10 Faiz Oranıyla Borç Yapılandıracak

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan sonra Halkbank’ da %1,10 faiz oranıyla kredi kartı borçlarına yapılandırma yapacağını açıkladı.

Elimize gelen son dakika haberiyle Halkbank’ın da kredi kartı borçlarının yapılandırılmasında değişiklik yaptığı bilgisi elimize ulaştı.

Halkbank tarafından yapılan duyuruya göre bankanın müşterisi olan kişilerin kredi kartı borçları %1,10 faiz oranıyla yapılandırılacak.

Halkbank Kredi Kartı Borcunun Yapılandırılması

Halkbank müşterilerinin kredi kartları borçlarının yapılandırılması hakkındaki açıklama Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından geldi. Osman Arslan ismini halktan alan bir banka olan Halkbank’ın , halkın her çeşitten ekonomik ihtiyacına cevap vermenin birincil tercihi olduğunu ifade etti.  Halkbank Genel Müdürü sözlerine,Halkbank Halk Destek Kredisi ile ödemekte sıkıntı yaşanan kredi kartlarında bulunan borçların yeniden düzenleneceğini ve piyasa gidişatına destek vermek amacıyla verilen yardımın devam edeceğini belirtti.

Bu kredinin desteğiyle kart sahipleri büyük meblağlara ulaşan kredi kartı borçlarını tek bir başlık altında birleştirerek basit bir şekilde ödeme seçeneğini göz önünde bulundurabileceklerini belirten Osman Arslan, bu kredi sayesinde müşterilerine büyük kolaylık sağlayacaklarını ifade etti. Bu kampanya ile beraber Halkbank Halk Destek Kredisi , Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ve Vakıfbank Yanındaki Güç Kredisi ile tüm kamu bankaları kredi kartı borç düzenlemesi kredisi vermeye başlamış duruma geldi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 15:37

YORUM EKLE

Popüler Haberler