Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Ödemesi Yapıyor? 1000 TL'ye Kadar Promosyon Alabilirsiniz!

Emekli maaşını bankalara getirenlere özel promosyon ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Bunun için hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yaptığını iyi bilmek gerekmektedir. Bazı bankalar emekli müşterilerine özel 1000 TL’ye kadar promosyon ödemeleri sağlamaktadır.

Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Ödemesi Yapıyor? 1000 TL'ye Kadar Promosyon Alabilirsiniz!

Bankalar promosyon ödemelerinde birbirleriyle yarışmaya devam ediyor. 450 TL olan promosyon ödemeleri 700 liraya kadar çıkarken, emekliyi bankaya kazandıranlara 125 TL veriliyor.

Bankalar 3 senelik dönem için maaş göre 300, 375, 450 TL promosyon ödemesi yaparken, bazı bankalar ek fırsatlarda sunmaya başladı.

Akbank

Akbank 450 TL’ye kadar ödeme yapmaktadır. Ayrıca bütün ATM’lerden ayda 2 defa ücretsiz para çekme, bedava havale ve EDT, bireysel kredilere özel faiz oranları gibi fırsatlar Akbank tarafından sunuluyor.

Denizbank

Bu bankada 450 TL’ye varan ödemeler yapmaktadır. Bankaya emekli maaşı müşterisi getirenlere 100 TL verilmektedir. Özel faiz, otomatik ödeme talimatında 3 ay kadar su faturasında %10 indirim hakkı gibi fırsatlar da sunulmaktadır.

Garanti

Garanti Bankası da 450 TL’ye varan ödemeler yapan bankalar arasındadır. Paramatiklerde özel menü ile maaşları tek tuşla kuruşu kuruşuna çekme fırsatı, verilecek kredilerde indirimli faiz oranları da sunulmaktadır.

ING

ING Bank 450 TL’ye varan ödemeler yapmaktadır. 3 defa otomatik ödeme talimatı verilirse 150 TL ek promosyon sağlanmaktadır.

İş Bankası

İş Bankası da 450 TL ödeme yapan bankalar arasında yer almaktadır. Kredi kartları için ücretsiz tarifeler, özel faiz oranları, ücretsiz havale gibi bütün fırsatlar sunulmaktadır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank emekli maaşını taşıyan ve 2 otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 700 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapmaktadır. Emekli tanıdıklarının maaşını bu bankaya taşıyanlara 125 TL ödeme yapılmaktadır.

Bankalardan Emekliye 1000 TL Maaş Taahhüt Promosyonu başlıklı yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. LİNK!

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 00:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler