Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Varmı? Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Şartları

Bankaların bireysel ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunurken kefil şartı aranması müşteriye en çok sorun yaşatan durumlardan bir tanesidir. Bundan dolayı birçok kişi kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı sorusunun yanıtını aramaya koyulmuştur. İşte detaylar.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Varmı? Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Şartları

Bankalar, inisiyatifle kefalet veya kefil şartı olmadan ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Banka müşterileri genellikle kefaletle kredi çekmek yerine kefilsiz kredi başvurularında bulunmaktadır. Kefil bulmak özellikle de günümüzde oldukça zordur. Çünkü yakın çevrenizdeki bireyler borçlarınızın altına imza atmak istemeyebilir. Aynı zamanda siz de başka kimselerin imzasının borcunuzun altında bulunmasını istemeyebilirsiniz.

Hangi Bankalar Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Verir?

Bankalara intenet kanalları üzerinden başvuruda bulunarak kefil şartsız finansman elde edebilirsiniz. CEPTETEB, bu bankalardan bir tanesidir. CEPTETEB kredi başvurularında kefil veya evrak şartı aranmamaktadır. ING Bank’ta kefilsiz bireysel ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardandır. Şube veya intenet aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmanız halinde kefil şartı aranmaz.

Enpara.com üzerinden yapılan kredi başvurularında da kefil şartı aranmamaktadır. Kefil işlemlerinden tamamen kurtulabilmeniz, hızlı ve pratik bir şekilde üyelik açarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, kefil şartı aranmaksızın bireysel ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardandır. Kefalet şartı aranmaksızın ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Nkolaykredi.com ve Aktifbank aracılığıyla da ihtiyaç kredilerinden faiz şartsız yararlanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 19:55

YORUM EKLE