KOSGEB 2019 Girişimci Destekleri ve 60 Bin TL Girişimci Destek Başvuru Şartları!

KOSGEB, 2019 yılı için girişimci desteği başvuru şartları hakkında detayları duyurdu. 2019 KOSGEB girişimcilik desteği kapsamında girişimcilere 60 bin TL KOSGEB desteği verilecek. İleri düzey iş kurma planı yapanlara ise 370 bin TL'ye kadar destek verileceği açıklandı.

KOSGEB 2019 Girişimci Destekleri ve 60 Bin TL Girişimci Destek Başvuru Şartları!

Genç girişimcilerin sermaye ihtiyaçlarının kamu bütçesinden karşılanması noktasında önemli destekler verilmektedir. KOSGEB, genç girişimciler için 60 bin TL girişimci desteği verileceğini duyurdu. KOSGEB, teknolojik inovasyonun teşvik edilebilmesi noktasında KOBİ’lere sonuna kadar destek verileceğini belirtti.

Geleneksel Girişimcilere 60 bin TL

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, geleneksel üreticilere 60 bin TL’ye kadar destek verecek. İleri düzey girişimciler ise 370 bin TL’ye kadar destekten yararlanabilecek.

KOSGEB Girişimci Desteği İle İlgili Detaylar

KOSGEB; girişimcilerin işletmesini hayata geçirebilmesi, iş kurabilmesi ve yürütebilmesi, iş modellerinin ödüllendirilebilmesi için destek verilmektedir. Girişimcilik konusunda rekabette işbirliğinin artırılabilmesi, ulusal plan ve program kapsamında yeni işletmelerin kurulabilmesi ve bunun sürdürülebilmesinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 19:35

YORUM EKLE
YORUMLAR
cuma ünal
cuma ünal - 1 ay Önce

biçerdöver işiyle ugrasmaktayım. Hem model yükseltmek hemde bu işi yeni makinelerle devam ettirmek istiyorum.ilginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Popüler Haberler