Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar, bireysel ihtiyaç kredilerinde kredi notuna büyük bir önem vermektedir. Ancak bazı bankalar, kredi notunuz düşük olsa dahi ihtiyaç kredisi finansmanı sağlarken kolaylıklar sağlamaktadır. İşte kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve daha fazlası.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar, müşterilerin kredi başvurularını değerlendirirken öncelikle kredi notunu değerlendirir. İntenet veya telefon bankacılığı sistemi üzerinden başvurularda, bankaların sistemi tarafından otomatik yanıt verilmektedir. Bu başvurularda özel bir mekanizma harekete geçer ve belirli kriterlere göre yanıt müşteriye bildirilir.

Kredi notu düşük bir bireye kredi çıkma ihtimali çok düşüktür. Bu durumda başvurunuz merkeze iletilmemektedir. Bu durumla karşı karşıya olan kişiler, düşük kredi notuna sahip bireylere kredi veren bankaları araştırmaktadır.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi notunuz düşük olmasına rağmen bazı bankalar bireysel ihtiyaç kredisi sağlayabilmektedir.

ICBC Bank

ICBC Bank, megakent İstanbul başta olmak üzere yalnızca büyük kentlerde faaliyet göstermektedir. Rekabet piyasasında yer almayı tercih etmeyen bu bankaya, 1200’ün altında kredi notuna sahip bireyler dahi başvuruda bulunabiliyor. Notu 0 veya çok düşük seviyelerde olmayan bireylerin kredi talepleri yüksek ihtimalle olumlu geri dönüşle sonuçlandırılmaktadır.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Nkolaykredi.com, Aktifbank’ın şubesiz sağlayıcısıdır. Kredi notunuz düşük olduğu için banka şubelerinden geri çevriliyorsanız Nkolaykredi.com ile kefil şartsız kredi sahibi olabilirsiniz.

CEPTETEB

Türkiye Ekonomi Bankası’nın teknolojik bankası CEPTETEB, kredi notu düşük bireylere kredi sağlamaktadır. Kredi notuna yönelik değerlendirme zorluğunu yumuşatan CEPTETEB ile kefilsiz bireysel ihtiyaç finansmanı alabilirsiniz.

Odeabank

Bankacılık sektöründe ismini henüz yeni yeni duyuran Odeabank, kredi şartlarını en esnek tutan bankalardandır. Kredi notu düşük bireylere büyük olanaklar sağlanmakla birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma formülü yürütülmektedir.

Burgan Bank

Burgan Bank, 2019 yılında mevduat hesaplarında faiz oranlarını en fazla yükselten bankalardandır. Bunun yanı sıra kredi notu düşük bireylere kredide kolaylıklar sağlanmaktadır.

Altenatif Bank

Kredi not durumu kötü olan bireylere Altenatif Bank tarafından kredi olanakları sağlanmaktadır. Henüz Türkiye’de birçok yerde bulunmayan Altenatifbank, şubesiz hizmet vermektedir. İntenet üzerinden başvurular yapılabiliyor ve bütçenize uygun ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 17:52

YORUM EKLE