Kuveyt Türk 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu Gerekli Şartlar ve Başvuru Detayları

Kuveyt Türk, 8 yaşına kadar sıfır ve ikinci el taşıtlar için taşıt kredisi kampanyası düzenlemektedir. Banka, 48 aya varan vadeler ve yüzde 1.95'ten başlayan faizlerle taşıt finansmanı sağlıyor. Kuveyt Türk 2. el taşıt kredisi başvurusu için gerekli şartlar ve başvuru detayları haberimizde.

Kuveyt Türk 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu Gerekli Şartlar ve Başvuru Detayları

Kuveyt Türk, ikinci el taşıt sahibi olmak isteyenlere özel kredi kampanyası düzenliyor. Bütçenize uygun vadeler ve tutarlarla taşıt kredi başvuruları hakkında detaylar ortaya çıktı.

Kuveyt Türk’ün düzenlediği kredi kampanyası hem ikinci el hem de sıfır otomobiller için sağlanmaktadır. Finansmandan yararlanılabilmesi için satın alınmak istenen aracın en fazla 8 yaşında olması gerekmektedir. Araç yaşıyla finansman vade seçeneğinin 108 ayı geçmemesi gerekiyor. Kredi için istenen peşinat tutarı ise taşıtın türüne ve modeline bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Kuveyt Türk 2. El Taşıt Kredisi Detayları

48 aya kadar vade seçeneği ile ikinci el taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1.95’ten başlamaktadır. 50.000 TL 48 ay vade ile taşıt kredisi için aylık taksit tutarı 1744.90 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi kapsamında bankaya ödenmesi gereken toplam tutar ise 83.755.20 TL’dir.

İkinci El Taşıt Kredisi İçin Gerekli Şartlar

Kuveyt Türk, ikinci el taşıt kredisi finansmanından yararlanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Bankanın kredi kampanyası başvurularında müşterilerin kredi notunu incelemeye almaktadır. Geçmiş ödemelerini düzenli yapmayan ve kredi notu düşük olan kişilerin kredi başvuruları reddedilmektedir. Resmi belge niteliği taşıyan geliri ile başvuruda bulunan kişiler kredi notu iyi olması halinde krediden faydalanabilmektedir.

Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

Başvuruda bulunacak kişinin;

T.C. kimlik belgesi veya ehliyet,

İkametgah adresi,

Gelir belgesi,

Üzerine kredi çekilmek istenen otomobilin ruhsat fotokopisi ve gerekli görülen durumlarda özel belgeler ile başvurması gerekir.

Kredi kampanyasına ilişkin özel durumlarınızı beyan etmek ve kampanya hakkında detaylı bilgi için 444 0 123 Kuveyt Türk çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 03:25

YORUM EKLE

Popüler Haberler