Kuveyt Türk Katılım Bankasından Emeklilere Özel Krediler 2019

2019 yılı için Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın emekli müşterilerine sunduğu kredi imkanları.

Kuveyt Türk Katılım Bankasından Emeklilere Özel Krediler 2019

Bankalar ürünlerini, her müşterisi için farklı şekilde sunmaktadırlar. Kuveyt Türk Bankası da emekli olan müşterilerine özel olarak düşük faizli ve uzun vadeli kredi olanakları sunmakta. Kuveyt Türk’ün emekliler için özelleştirdiği krediler ise şunlardır:

  • İhtiyaç Kredisi: Eğitim ya da tatil gibi herhangi bir ihtiyacınızı karşılamanız için nakit gereken durumlarda, Kuvey Türk’ün emekliler için sunduğu kredi paketi. Kuveyt Türk Bankası ayrıca Hac ya da Umre yapmak için kredi kullanımlarında 3 yıla kadar vade süresi ile kredi kullanma imkanı sağlıyor. Kuveyt Türk’ün eğitim, tatil ya da hac ve umre organizasyonları için kullanılacak kredilerde faiz oranı 2,25% olarak belirlenmiştir.
  • Taşıt Kredisi: Kuveyt Türk emekli olan müşterilerine özel 48 ay vadeli, %1,95 faiz oranı üzerinden sıfır kilometre ya da 2. el araç alımlarında kredi kullandırabiliyor. Ancak 2. el alımlarda araç yaşının 8 yaşını geçmiş olmamasına dikkat edilmeli.
  • Konut Kredisi: Kuveyt Türk’ün tüm müşterileri için sunduğu konut kredileri 120 ay vadeli ve %1,94 faiz oranıyla hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlayabilir. Kuveyt Türk konut kredisi için piyasadaki çoğu bankaya kıyasla daha uygun konut kredisi faizi ve daha uygun ödeme koşulları sunmakta.

Emekli Kredisine Başvuru İçin Gerekli Evraklar

  • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı fotokopisi,
  • İkametgah,
  • Maaş bordrosu
  • Başvurulan kredi için özel olarak istenen evraklar.

Siz de Kuveyt Türk’ün sağladığı konut kredisi, taşıt kredisi ya da her türlü ihtiyacınız için kullanmak amacıyla başvurabileceğiniz ihtiyaç krediniz için size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubelerine gidebilir ya da 444 0 123 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bankaya ait web sitesi olan www.kuveytturk.com.tr adresinden de kredilerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Size en yakın Kuveyt Türk şubesini öğrenmek için web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 03:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler