Memura Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlayacak? Hangi Banka Kamu Personeline Ne Kadar Promosyon Veriyor? Banka Promosyon Şartları ve Miktarları

Bankaların son 3 yıldan bu yana memura promosyon ödemeleri ne zaman başlayacak? Emekli ve kamu personeline hangi banka ne kadar promosyon ödemesi veriyor? Banka promosyon ödemesi şartları ve miktarları bu yıl artış gösterdi. Sütçü İmam Üniversitesi personeline 3 bin 130 TL promosyon ödemesi yapılmasına karar verildi.

Memura Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Başlayacak? Hangi Banka Kamu Personeline Ne Kadar Promosyon Veriyor? Banka Promosyon Şartları ve Miktarları

Emekliler maaşını aldıkları bankalardan aynı zamanda promosyon ödemeleri de almaktadır. Bankalar, emeklilerin maaşlarını kendi bünyesinde alabilmek için promosyon ödemesi konusunda rekabete girmiştir. 3 yıllık maaş çekme sözüne karşılık promosyon ödemeleri sağlanmakta ve bu tutar 300, 376 ve 450 TL olarak yapılmaktaydı. Ancak güncellenen tutar ile promosyon ödemeleri 600 TL bandında seyretmekte.

Üstelik emekli yakınını getiren bireylere 1000 TL ek promosyon ödemesi yapılmaktadır. Kamu personelinin maaşlarını da kendi bütçesinden sağlamak isteyen bankalar büyük fırsatlar sağlamaktadır.

Sözleşme Hazırlıkları Tamamlandı

Kamu ve özel bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ile promosyon ödemeleri kapsamında anlaşmaya vardı. İmzalanan anlaşma çerçevesinde kamu personelinin maaşları belirli bankalara yönlendiriliyor. Peşin veya iki taksit olmak suretiyle 1000 TL promosyon ödemeleri yapılmaktadır.

Promosyon Ödemesi Detayları

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 3 yıllık süre ile 2 bin 700 TL’ye imza atmıştır. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ise 251 personel maaşı kapsamında 3 bin 130 TL promosyon ödemesi için mutabakata vardı. 3 bin 130 TL’lik promosyon ödemesinin şuana kadarki en yüksek tutar olduğu aktarılıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 01:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler