Mersin Belediyesine KPSS Şartsız Büro Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Mersin Belediyesine bağlı kurumlarda istihdam edilmek üzere KPSS şartsız büro memuru, şoför ve itfaiye eri alımı yapılacak. Başvurular 10 Mayıs günü sona eriyor!

Mersin Belediyesine KPSS Şartsız Büro Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden KPSS şartsız personel alım duyurusu yayınladı. Belediye bünyesinde faaliyet yürüten Kültür Sanat Bilim, Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ile Metizli İlçe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek suretiyle itfaiye eri, büro personeli, işçi ve şoför alımı yapılacak.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Henüz yayınlanan ilan için başvuruların 10 Mayıs 2019 günü sona ereceği belirtiliyor. Vasıfsız işçilerin başvurabileceği ilan kapsamında açık iş sayısı 8 olarak belirtiliyor. Beden işçisi ilanına başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Büro memuru olarak 13 personel, en az lise mezunu olmak kaydıyla 1 itfaiye eri istihdam edilecek. Otobüs şoförü başvurusunda bulunacak kişilerin E sınıfı ehliyet ve SRC belgesine sahip olması gerekmekle birlikte 2 açık iş bulunmakta. Son olarak 1 büro personeli de istihdam edilecek ve bireylerin 10 Mayıs 2019 gününe kadar başvuru yapması gerekmektedir.

mersin belediyesimersin belediyesimersin belediyesimersin belediyesimersin belediyesi

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 14:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler