Odeabank Ek Hesap Başvurusu, Kullanımı ve Odeabank Ek Hesap Faiz Oranları

Odeabank ülkemizde faaliyet göstermekte olan bankalardan biridir. Odeabank tarafından sunulan avantajlar, yüksek faiz oranına sahip vadeli hesaplar ve Axess kredi kartları ile ilgiyi üzerinde topluyor. Odeabank her meslek mensubu vatandaşlara farklı avantajlarla teklif götürüyor. Odeabank Ek Hesap ürünü vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Odeabank acil olarak paraya ihtiyacı olan vatandaşlara birtakım imkanlar sunuyor. Vatandaşlar da Odeabank Ek Hesap Başvurusunun nasıl yapıldığını ve bu hesabı almaları sonrasında kullanımını nasıl yapacaklarını araştırıyorlar.

Odeabank Ek Hesap Başvurusu, Kullanımı ve Odeabank Ek Hesap Faiz Oranları

Odeabank Ek Hesap Başvurusu ve Kullanımı

Hayatta hesapta olmayan şeyler her zaman yaşanır. Bu gibi durumlar her zaman hoşumuza gitmez ama. Bir köşede unutulmuş bir fatura, hiç beklenmedik zamanlarda denk gelen masraflar hayatımızın belli dönemlerinde canımızı sıkan etkenler arasında sayılabilir. Odeabank ek hesap çözümü ile size yardımcı olmaya hazırlanıyor.

Bank O Kart banka kartı ile kullanılabilecek ek hesaplar sayesinde, hesabınızda sanki para varmış gibi rahat rahat harcama yapabilirsiniz. İstemeniz durumunda bu kartı limitsiz kredi kartına dönüştürebilirsiniz. İstemeniz durumunda havale ve EFT yapabilirsiniz.

Odeabank Taksitli Ek Hesap

Ek Hesap limiti içinde sunulan ek hesap da Odeabank’ın hizmetlerinden yalnızca bir tanesi. Ek hesap içinde yer alan bu hizmetle birlikte acil olarak nakit paraya ihtiyacınız olması durumunda harcamalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Ardından bu harcamaları taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Odeabank Ek Hesap Faiz Oranları

Ek hesaplar, kullanım seviyeniz fark etmeksizin günlük faiz üzerinden işlem görmektedir. Aylık akdi faiz oranı, günlük faiz oranına binaen %2,25 seviyesinde belirtilebilmektedir.

Sonuç olarak 500 TL çekmeniz durumunda ve 2 gün sonra geri yatırmanız galinde yalnızca 0,90 TL faiz ödemeniz gerekecektir. 1 aylık ödeme dönemi sonrasında ise önünüze konacak olan faiz toplam olarak 14.40 TL olacaktır.

Odeabank Ek Hesap hizmeti ile vatandaşlara oldukça avantajlı imkanlar sunuyor. Ek hesap bilinçli vatandaşlar tarafından bir hayli avantajlı hallerde kullanılabiliyor.

Odeabank Ek Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank ek hesap başvurusunda bulunabilmek için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. İntenet şubeleri üzerinden bu gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi Odeabank kapsamında mümkün olmamaktadır.

Ek olarak belirlenen belgeleri edinmeniz gerekmektedir. Bu belgeler aşağıdaki kısımda sıralanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da Pasaport.
  • Başvuru sahibi adına son üç aya ait herhangi bir kurum faturası.
  • Ticaret yapanlar için: Vergi levhası ve gelir tablosu.
  • Şirket sahipleri için: Vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve şirket hesap özeti.
  • Ücretli çalışanlar için: Maaş bordrosu ya da şirket imza sirküsü.
  • Emekliler için: Emekli maaşı hesap cüzdanı.
  • Gayrimenkulü olanlar için: Tapular ya da ilgili kira kontratları.
  • Menkul gelirleri olanlar için: Hesap cüzdanları.

Odeabank Ek Hesap Nasıl İptal Edilir?

Odeabank ek hesabını iptal edebilmek için banka şubelerine kadar gitmenize gerek yoktur. Müşteri hizmetlerini arayarak (444 8 444) ek hesap iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 14:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler