QNB Finansbank Ek Hesap Başvurusu Kullanımı ve QNB Finansbank Ek Hesap Faiz Oranları

Bankalardan ek hesap açtırarak, bu ek hesapları kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisiyseniz ve faturaları ödemek için veya nakit para ihtiyaçlarınızı karşılamak için ek hesap başvurusu yapabilirsiniz. İşte, oldukça uygun faiz oranları olan QNB Finansbank ek hesaplarının kullanımı ve detayları…

QNB Finansbank Ek Hesap Başvurusu Kullanımı ve QNB Finansbank Ek Hesap Faiz Oranları

QNB Finansbank Ek Hesap, her an yanınızda bulunan ve müşterilerine özel limiti bulunan bir üründür. Kredi kartından farklı olan bu hesap sayesinde dilediğiniz zaman para çekebilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank Ek Hesap Detayları

Hem alışverişlerinizde hem de nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda, ATM kartınız ile işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik hesabınızda para olmadan, ek hesap limitiniz kadar nakit para çekebilir veya isterseniz taksitli kullanım yapabilirsiniz.

Ayrıca ek hesabınızı faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vererek kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile benzer özellikleri olan ek hesaplar fatura ödemek be nakit para sağlamak için çok uygundur.

QNB Finansbank Taksitli Ek Hesap

Yalnızca hesabın sahibi olan kişinin taleplerine göre oluşturulan ek hesaplarda, en az 200 TL en fazla ise 1000 TL tutarında taksit kullanımı yapılmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank ek hesaplarında, 2 ile 24 aya kadar vade imkanları da var.

QNB Finansbank Ek Hesap Faiz Oranları

Ek hesap için faiz oranı olarak %2,25 belirlendi. Ödemelerin geciktirilmesi halinde ise, aylık gecikme faizi olarak %2,75 belirlendi. Taksitli ek hesaplarda ise en fazla kredi vadesi 24 ay ve sabit aylık faiz oranı %2,25 iken; gecikme faiz oranı yine %2,75 oluyor.

QNB Finansbank ek hesabınızdan 500 TL almanız durumunda, gecikme faizi ile ödeyeceğiniz tutar 513,50 TL oluyor.

Toplam faiz oranı 11,25 TL iken, KKDF ve BSMW eklendiği zaman 13,50 olduğunu unutmamak gerekiyor.

Ek Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank ek hesap başvurusu, aşağıdaki yöntemlerle yapılabilir.

-Herhangi bir Finansbank şubesinden ek hesap talebinde bulunabilirsiniz.

-Finansbank müşterisi olan kişiler QNB Finansbank ATM’lerinden, ek hesap talebinde bulunabilir.

-Bireysel intenet şubenizden Hesap menüsüne girerek, “Ek Hesap Aç” seçeneğine tıklayarak hızlıca ek hesabınızı açabilirsiniz. Onay alırsanız, şubeye gitmeden, direkt olarak ek hesap limitiniz belirlenir ve kullanımınıza açılır.

-Çağrı merkezi olan 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak ek hesap açtırabilirsiniz. Onay verilmesi halinde şubeye gitmeye gerek kalmaz.

QNB Finansbank ek hesap nasıl kapatılır?

WNB Finansbank ek hesabınızı kapatmak için ilk önce hesabınızın varsa borcunu kapatmanız gerekir. İster intenet bankacılığından, isterseniz mobil uygulamadan ek hesap kapatabilirsiniz.

Ayrıca çağrı merkezini arayarak veya size en yakın şubeye giderek ek hesap kapatma talebinde bulunabilirsiniz.

Nakit sıkıntısı ve ekstradan paraya ihtiyacınız varsa QNB Finansbank’tan ek hesap açtırabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile ek hesaplar oldukça avantajlı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 12:32

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat turan
Nevzat turan - 13 ay Önce

Merhaba bende kredi alabilirmiyim


Popüler Haberler