Sur Yapı Antalya 0.98 Faiz Oranlı Konut Projeleri ve Ev Fiyatları

0.98 konut kredili, konut projeleri bünyesinde bulunan Sur Yapı, ev sahibi olmak isteyen Antalyalı vatandaşları 25 Bin Lira peşinatla ev sahibi olmaya davet ediyor. Sur Yapı Antalya projelerinde kampanya kapsamındaki konutlara dair detaylar haberimizde...

Sur Yapı Antalya 0.98 Faiz Oranlı Konut Projeleri ve Ev Fiyatları

Yapım aşaması tamamlandığında Türkiye’nin en geniş çaplı kentsel dönüşüm projesi olacak olan Sur Yapı Antalya Projesi ile birlikte 6417 adet konut satılacak. 93 adet blok inşaatının çalışmasının yapıldığı projede 1200 çalışan vardiyalı sistemle görev yapıyor. Bu çalışma sistemi sayesinde çalışmaların daha da hızlandığı söyleniyor.

0.98 Faiz Oranıyla Konut Kredisi Alınabilecek

0.98 konut kredi kampanyaları anlaşmasında yer alan Sur Yapı, anlaşmalı olarak 0.98 faiz oranıyla, 120 ay vade ile konut kredisi alma imkanı verecek.

Sur Yapı Antalya Projeleri Nerede?

Bu proje Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alıyor. Santral Mahallesinde yer alan kentsel dönüşüm projesinin tanıtım sürecinde 20 Binden fazla talep alan proje, tüm merakları üzerine topladı ve ev sahibi olmak isteyenlerin bekleyişe geçtiği bir proje haline geldi.

Projeyi diğerlerinden ayrı kılan en önemli özellik ise, konut projesinin yapılacağı Kepez ilçesindeki konut amortisman süresinin 13 yıl civarında, çok düşük bir süre olması. Bundan dolayı bu proje, ev sahibi olmak isteyen kişiler ve yatırım amacıyla konut satın almak isteyen vatandaşlarında dikkatini çekiyor.

Sur Yapı Antalya Projesi Fiyatları

Bünyesinde çok fazla yaşam alanı ve pek çok kolaylığı barındıran proje çok fazla ilgi görmekte ve şu anda lansman öncesi satış fiyatları uygulanmakta. Sonuna gelindiğinde 70 Bin kişinin ev sahibi olacağı projenin, şu anda ilk etabı olan Turkuaz etabının başvuruları yapılabiliyor. Projede bulunan konutlar 1+1 daire, 2+1 daire, ve 3+1 daireleri olarak satılacak. Projede satılması planlanan 1+1 daireler 47 metrekare, 2+1 daireler 78,5 metrekare ve 3+1 daireler ise 118,5 metrekare olarak belirlendi. Sur Yapı Antalya Turkuaz bölümü için;

-Sur Yapı Antalya 1+1 daire fiyatları 176 Bin liradan başlayan fiyatlarla,

 -Sur Yapı Antalya 2+1 daire fiyatları 261 Bin TL’den başlayan fiyatlarla,

-Sur Yapı Antalya 3+1 daire fiyatları 393 Bin Liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Sur Yapı Antalya Teslim Tarihi Ne Zaman?

Proje içerisinde yer alan konutlar etaplar halinde teslim edilecek. Birinci etap konut projelerinin teslim tarihi için Aralık 2019 tarihi hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 15:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler