TEB 2. El Taşıt Kredisi 2019 Kampanyası! Başvuru Şartları ve Detaylar

Türkiye Ekonomi Bankası, hayalindeki ikinci el otomobile kavuşmak isteyen müşterilere kredi kampanyası düzenlemektedir. Sabit faiz oranları, 48 aya varan vadeler ve bütçenize uygun ödeme seçeneklerle hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz.

TEB 2. El Taşıt Kredisi 2019 Kampanyası! Başvuru Şartları ve Detaylar

Türkiye Ekonomi Bankası hayalinizdeki ikinci el taşıtı uygun faiz oranları ve vadelerle sahip olmanızı sağlıyor. Kendi bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz ikinci el araca sahip olabilirsiniz. Araç sahibi olmak isteyen milyonlarca kişiyi heyecanlandıran taşıt kredisinde faiz oranları genel ekonomi durumuna göre değişkenlik göstermez. Yani ekonomik durum her ne olursa olsun aylık taksit ödemeleriniz ve toplam ödeme tutarınız değişmez.

TEB İkinci El Taşıt Kredisi Detayları

TEB, yüzde 2.65’ten başlayan faiz oranları ile ikinci el taşıt kredisi finansmanı sağlamaktadır. Kredi 3 aydan 48 aya varan vadelerle sağlanabilmektedir ve dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

TEB ikinci el taşıt kredisinden yararlanmak isteyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bireylerin aylık taksit tutarını ödeyecek seviyede gelir durumuna sahip olmalı, kişilerin sigortalılık süresi belirli olmaktadır. TEB ve diğer bütün bankalar kredi verebilmek için başvuran müşterilerden minimum 6 ay sigortalı olma şartı talep ediyor.

Müşterilerin kredi notu da faiz oranlarında belirleyici bir rol üstlenmektedir. Geçmiş ödemelerini düzenli yapmayan, takibe alınan kişilerin kredi notu büyük oranda düşer. Bu durumdaki kişilerin kredi başvuruları genellikle reddedilmektedir.

Başvuruda bulunurken kimlik fotokopisi, maaş bordrosu, işletme sahibiyse son 3 yıl ait bilanço, ikinci el araç ruhsatı gerekir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kişiden özel belgeler de talep edebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 20:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler