TEB Kampanyalı Konut Kredisi Faiz Oranlarını Güncelledi!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kampanyalı konut kredisi kampanyası ile en düşük faiz oranlarıyla ev finansmanı sağlayan özel bankalar arasında yer alıyor. İşte 2019 TEB konut kredisi faiz oranları ve daha fazlası.

TEB Kampanyalı Konut Kredisi Faiz Oranlarını Güncelledi!

Türkiye Ekonomi Bankası, kampanyalı krediler çerçevesinde düşük faiz fırsatıyla konut kredisi finansmanı sağlamaktadır. Bankanın düzenlediği Tabela kampanyası kapsamında konut kredilerinde yüzde 2.58 oranında faiz uygulanmaktadır. TEB, Tabela taşıt kredisi için ise yüzde 2.65 oranında faiz uygulamaktadır.

Kampanyalı Konut Kredi Detayları

TEB’in müşterilerine özel avantajlarla sağladığı Kampanyalı konut kredisi kapsamında yüzde 1.61 faiz uygulanmaktadır. TEB, düzenlediği bu kampanya ile en düşük faiz oranlarıyla konut kredisi sağlayan özel bankalar arasında yer almakta.

TEB konut kredileri için ortalama 700 TL tutarında ekspertiz ücreti ve 250 TL tutarında ipotek tesis ücreti talep etmektedir. Banka, kredi tutarının yüzde 0.5’i kadar da kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

TEB, Konut Kredisi Geri Ödeme Detayları

Türkiye Ekonomi Bankası’nın 5 yıl vadeli 100.000 TL konut kredisi kampanyasına başvuruda bulunacak bir bireyin ödemesi gereken aylık taksit rakamı 2600 TL’ye tekabül etmektedir. Bankaya vade süresi boyunca yapılması gereken toplam ödeme ise 156.700 TL’ye denk geliyor.

TEB Taşıt Kredisi Geri Ödeme Detayları

TEB, 48 aya varan vade fırsatıyla taşıt kredisi kullandırmaktadır. 48 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi için ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 1560 TL’dir. Vade süresi boyunca bankaya yapılacak toplam ödeme ise ortalama olarak 75.000 TL’dir.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 13:57

YORUM EKLE