Teb Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır? TEB Kredili Mevduat Hesap Açma Detayları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Türkiye'de en avantajlı kredili mevduat hesabı açan bankalar arasındadır. TEB Kredili Mevduat Hesap açma işleminizi web sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşte detaylar...

Teb Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır? TEB Kredili Mevduat Hesap Açma Detayları

Avans hesabı veya ek hesap olarak da bilinen kredili mevduat hesabıyla daha önce belirlenmiş kota tutarında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Acil durumlarınız için bir anlamda kurtarıcı olabilen kredili mevduat hesapları için yüksek faiz oranları uygulanmaktadır. Ancak nakit ihtiyaçlarınız için kullandığınızda kredi kartlarına oranla daha düşük faizler ödersiniz. Bu noktada mevduat hesabında belirlenen geri ödeme talimatları yerine getirilmeli, aksi takdirde borç yüküyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Üst Limit Banka Tarafından Belirlenir

Kredili mevduat hesaplarınızda çekebileceğiniz maksimum nakit tutarı banka tarafından ön görülen rakamlardır. Üst limit kapsamında ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, belirli vade süresi içerisinde ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Kredili mevduat hesapları ile kartınızda para olmasa bile nakit çekme imkanınız vardır. Türkiye Ekonomi Bankası kredili mevduat hesapları konusunda öncü gelen bankalar arasında yer almaktadır.

TEB Kredili Mevduat Hesap Detayları

Kredili mevduat hesaplarıyla nakit paranız olmasa bile otomatik fatura ödeme talimatları verebilir, kredi veya kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bütün faturaları takip etmek istemeyen ve faturaları ödemelerini son güne bırakmak istemeyen binlerce kişi kredili mevduat hesabından yararlanır. Böylelikle maaşınız geldiğinde mevduat hesabına ödemelerinizi yaparsınız ve faturaları ödeyip ödemediğinizi düşünmezsiniz.

Olası bir nakit ihtiyacı durumlarınızda hesabınızda para bulunmasa dahi banka ATM’lerinden ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde harcamalar yapabilir, kafeteryada gelen hesabı bu kart ile ödeyebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası kredili mevduat hesaplarında faiz oranını yapılan harcamaya ve paranın çekildiği tarihe göre hesaplar.

TEB kredili mevduat hesabı başvurularınızı https://www.teb.com.tr/sizin-icin/kredili-mevduat-hesabi/ adresi üzerinden yapabilirsiniz. Başvurularınızı intenet ortamı üzerinden yapabileceğiniz gibi banka şubelerinden yüz yüze de yapabilirsiniz. Kendinize özel bilgiler alabilmek için 0850 200 0666 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilir, fırsat kampanyalarını öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 00:19

YORUM EKLE