TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyular'da 362 Adet Konut 924 Liradan Başlayan Taksitlerle Satışta Çıkarıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 924 TL'den başlayan taksitlerle Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu'da konutlar satılacağından söz edildi. Bu konutlar hakkındaki detaylara yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyular'da 362 Adet Konut 924 Liradan Başlayan Taksitlerle Satışta Çıkarıldı!

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyular Konutları Satışta

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyular konut projesi bünyesinde yapımı bitmiş 362 konutun aylık 924 TL taksitlerle satışları başladı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Diyarbakır Kayapınar konut projesinde yapımı tamamlanan 362 konutun satışını gerçekleştireceğini açıkladı. Açıklama kapsamında, 3 farklı bölgede yer alan toplamda 362 konutun aylık 924 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacağı belirtildi. Satışların yapılması konusu ise açık satış yöntemi ile kura çekilmeksizin başvuru önceliğine bakılarak gerçekleşecek.

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 1. Bölge Konut Projesi

TOKİ, Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 1. Bölge 312 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması bünyesindeki 45 konutu ön şart olmadan, kura olmadan, başvuru önceliğine bakılarak konut alma ve seçme şansı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Halkbank Şubeleri aracılığı ile açık satışı gerçekleşecek.

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 2. Bölge Konut Projesi

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 2. Bölge Konut Projesi bünyesinde 213 adet konut bulunuyor. Bu konutların satış işlemleri Halkbank ‘ın yetkisi bulunan her şubesi aracılığı ile yapılacak. Satışlar 24 Ocak 2019 ile 28 Haziran 2019 tarihleri aralığında açık satış yöntemi kullanılarak yapılacak.

Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 3. Bölge Konut Projesi

TOKİ, Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu 3. Bölge 480 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması bünyesinde bulunan 104 konutu, ön koşul olmadan, kura çekimi yapılmadan tamamen başvuru önceliği göz önünde bulundurularak konut alma ve seçme şansı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na vekaleten açık satış yöntemi ile satışını gerçekleştirecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 00:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler