Toki Emekliye 240 Ay Vadeli Konut Satışı Yapacak! Toki Şartları Açıkladı!

TOKİ, emeklilere özel 240 aya varan vadelerle konut projesini hayata geçiriyor. Her bütçeye uygun konut projelerinde yüksek peşinata yüksek vade ilkesiyle hareket ediliyor.

Toki Emekliye 240 Ay Vadeli Konut Satışı Yapacak! Toki Şartları Açıkladı!

TOKİ, emeklilere özel konut kredisi müjdesini verdi. Müşterinin bütçesine uygun vadelerle, 100 bin TL’den başlayan konut fiyatlarıyla ev sahibi olma fırsatı sağlamaktadır. 240 aya kadar vadelerle sahip olabileceğiniz evlerin peşinat rakamları ise evin fiyatına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yüksek Peşinata Uzun Vade

TOKİ’nin emeklilere özel düzenlediği konut kampanyası için vade süresini 240 ay olarak belirlemiştir. Ancak satın alınacak ev için ödenecek peşinat tutarına göre vade süresi azaltılıp uzatılabilmektedir. Yüksek miktarlarda peşinat ödemesi yapan vatandaşlar daha uzun vade ile ev sahibi olabilmektedir.

Taksit Sayısı Değiştirilebilmektedir

Peşinat ödemesi yapan bireyler evlerine TOKİ güvencesi ile sahip olabilmekte ve taksit sayısını yeniden belirleyebilmektedir. Türkiye genelinde milyonlarca kişi günümüze kadar TOKİ projeleri sayesinde uygun ödemelerle ev sahibi olmuştur. Toplu konut projeleriyle oldukça makul fiyatlarla konut sahibi olmanızı sağlayan TOKİ, bütün bütçelere uygun seçeneklerle fırsat sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 09:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler