Turkcell Genel Müdürü Terzioğlu Görevinden istifa Etti! Murat Erkan Göreve Vekaleten Atandı

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden istifa ederek ayrıldı. Terzioğlu'nun istifasının ardından yerine Murat Erkan vekaleten atandı.

Turkcell Genel Müdürü Terzioğlu Görevinden istifa Etti! Murat Erkan Göreve Vekaleten Atandı

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu bugün itibari ile görevi bıraktığını açıkladı. Turkcell’i mobil operatörlükten digital servislerle dönüştürme başarısıyla bilinen Terzioğlu için Turkcell'den KAP'a bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada" 1 Nisan 2015'te Turkcell Genel Müdürü olarak atanan Muhterem Kaan Terzioğlu, 15 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır." ifadeleri kullanıldı.

Terzioğlu'nun istifasından sonra Turkcell'in genel müdürlük görevine vekaleten Murat Erkan getirildi.

KAP'ın Konuyla İlgili Açıklaması İse Şöyle:

"1 Nisan 2015'te Turkcell Genel Müdürü olarak atanan Muhterem Kaan Terzioğlu, 15 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. 

Turkcell Yönetim Kurulu, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan'ın Turkcell Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanmasına, Satış Fonksiyonundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna ise Kadri Özdal'ın vekaleten atanmasına karar vermiştir."

Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Akça "Turkcell olarak Sayın Kaan Terzioğlu'nun Genel Müdürlüğü döneminde birçok ilke ve başarılara imza attık. Kendisine bugüne dek sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki iş ve özel yaşamında başarılar diliyoruz. diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 13:51

YORUM EKLE