Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme - Türkiye Finans Happy Kredi Kartı

Türkiye Finans Bankası, müşterilerine “Happy” adında bir kredi kartı sunmaktadır. Happy kredi kartına sahip olabilmek için, Türkiye Finans’a kredi kartı başvurusu yapabilir ve başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme - Türkiye Finans Happy Kredi Kartı

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de hizmet vermekte olan Türkiye Finans, özel teşebbüs destekli bankalar arasında yer almaktadır ve ayrıca ülkemizde faizsiz kazancın önde gelen katılım bankaları arasındadır. Türkiye Finans müşterilerinin talepleri doğrultusunda, Türkiye Finans Happy Kredi kartını müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartına sahip olmak isteyen Türkiye Finans müşterilerinin öncelikle kredi kartı başvurusu yapması gerekmektedir. Başvuru işlemleri için ise Türkiye Finans banka şubeleri veya intenet bankacılığı kullanılabilir.

Happy Kredi Kartına Başvuru Yapmak İçin Gerekli Evraklar

Bu kredi kartına başvuru yapmak isteyen Türkiye Finans müşterilerinin, nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte şubelerdeki bireysel müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmesi gerekir. Görüşme esnasında kart başvurusu talebi banka yetkilisine iletilir ve ardından başvuru yapan kişinin evrakları incelenir. İnceleme işleminin ardından Happy kredi kartı başvuru formu doldurulacaktır. Bu form doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

Ayrıca Happy kredi kartına başvuru yapabilmek için Türkiye Finans Bankası’nın intenet bankacılığı hizmeti de kullanılabilir. Kart başvurusu ile ilgili detaylı bilgiler için  https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/sayfalar/kredi-kartlari.aspx adresine giriş yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için iki yöntem bulunmaktadır. Başvuru yaptığınız şubeye giderek veya 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kart başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 03:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Demirci
Ramazan Demirci - 9 ay Önce

Merhabalar, saygıdeğer yetkili ben kredi kartı için müracaatta bulunmuştum aradan bayağı zaman geçmesine rağmen ne haber var ne mektup. Hayırdır, tüm tefeci bankalar peşime koşuyor, kredi kartı verelim diye bana yalvarıyor, sizin hiç umurunuzda bile değil
Arkadaş ben faizcilerin kazanmasını istemiyorum, onlara ortak olmak istemiyorum, kıymetimi bilin ve kredi kartımı yollayın, yollamazsanız eyvAllah seçenek çoook. Selamlar


Popüler Haberler