Vakıfbank 60 Ay Vadeli 3 Farklı Kredi Yapılandırma Kampanyası

Vakıfbank, kredi kartı, kredi ve takip borcu olanlar için 3 büyük kampanya düzenliyor. Vakıfbank 60 Ay Vadeli Kredi Yapılandırma Yardım paketi adı altında hayat kurtarıcı kampanyalara Vakıfbank müşterisi olmayanlar da başvurabilmektedir.

Vakıfbank 60 Ay Vadeli 3 Farklı Kredi Yapılandırma Kampanyası

En avantajlı kredi kampanyalarıyla son zamanlarda gündeme gelen Vakıfbank, müşterilerine özel 3 büyük projeyi hayata geçirdi. Anlaşmalı olduğu konutlar için yüzde 0.98’ten başlayan faizlerle kredi sağlayan banka, 3 milyon TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı finanse ediyor.

Bankanın düzenlediği 3 yardım paketi kapsamında kişi kendi bütçenize uygun seçeneklerle geri ödeme planlaması yapabilmektedir. Geri ödeme konusunda sıkıntı yaşayan kişiler borçlarını uygun koşullarla yapabilme imkanına sahip olacak.

İlk kampanya kapsamında kredi kartı borçlarınızı 24 aydan 60 aya kadar vadelendirebileceksiniz.

İkinci kampanya ise takip borçlarınızın faizlerini sıfırlamaya yöneliktir.

Son olarak farklı bankalardan olsa dahi 36 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredi borçlarınızı Vakıfbank ile 60 aya kadar vadelendirebileceğiniz bir kampanya kullanıma sunuluyor.

Kredi Kartı Yapılandırma Seçeneği

Vakıfbank, kredi kartı borçlarını ödeyemeyecek durumda olan müşterilerine özel 60 aya varan vadeyle yapılandırma fırsatı tanıyor. Üstelik borcunuzu yapılandırmak için Vakıfbank müşterisi olma şartı da aranmamaktadır. Borçlarınızı daha uygun faizler ve vadelerle kapatabilmeniz için kendi bütçenize uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Takip Borcu Olanlara Müjde

Borcunu ödeyemediği için takibe düşen bireyler eğer borcunu kapatamaz ise Merkez Bankası tarafından kara listeye alınır. Bu süreçte bankaya yapmış olduğunuz kredi ve kredi kartı başvurularınız doğrudan reddedilir. Bu sürecin yaşanmaması için Vakıfbank, takibe alınmış borcunuzu 12 aya kadar yapılandırma olanağı sağlamaktadır. Ancak borcunuzun 12 ay taksit ile ödenebilmesi için son başvuru tarihi 30.04.2019 olarak duyuruldu.

36 Ay Vadeli Borçlarınızı 60 Aya Çıkarın

Vakıfbank, daha önce çekmiş olduğunuz 36 ay vadeli kredilerinizi 60 aya kadar vadelendirme fırsatı sağlıyor. Yasal düzenlemelerle güvence altına alınmış bu avantaj sayesinde bireysel müşteriler ilk 3 ay, ticari müşteriler ise ilk 6 ay ödeme yapmıyor. Üstelik yapılandırma kampanyası kapsamında 100.000 TL’den az borcu olanlara yüzde 0.98 oranında faiz uygulanıyor. Borç tutarı 100.001 TL ile 750.000 TL olanlara yüzde 1.25, 750.001 TL ile 3.000.000 TL borcu olanlara ise yüzde 1.50 faiz uygulanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 11:32

YORUM EKLE
YORUMLAR
Acar
Acar - 3 ay Önce

Vakıfbank kampanyası gecikme olmayan kredi müşterilerinizde kapsıyor mu yoksa sadece geçikmede olan mı yararlanacak yine

Kadir
Kadir - 3 ay Önce

Yapıkredi de kredilerim var onları 60 ayda kapatabiliyor muyum

Tülin
Tülin - 3 ay Önce

Başka bankaya tüketici borcum 60 ay yapılandırma olurmu maçınıda taşısam size 2 maaşım var

onur
onur - 3 ay Önce

diger banka kredilerine yapılandırma yok diyor

Murat selçuk
Murat selçuk - 3 ay Önce

Kredi kartları ve kredi borçlarımın tamamı 100 bin telenin altındadır aylık gelirim 2600 tl.dir yan gelir olarak eşimde sigortalı çalışmaktadır. Tek çatı altında toplamak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

ismail
ismail - 3 ay Önce

vakıfbanka gittim 60 ay kredi yapılandırması yapmadı sen kredini düzenli ödüyon 1-2 kere geciktirmişsin her ay geciktirmen lazım dedi öyle yapsam takibe dusuyom kısaca ipe un seriyorlar ne yapmam lazım

onur
onur - 3 ay Önce

bankaya gittim böyle birşey yok diyolar diger bankaların borçlarını kapsamıyor diyolar

Talat
Talat - 3 ay Önce

Bugün gittim Vakıfbank ka Vakıfbank kredi kartı olması sartmış ben Vakıfbank maaş müsterisiyim olsun dediler kredi vermiyoruz söylediler anlıyaçagınız bunlar yalan haber bugün gittim diğer banka kredi kartına kapatma kredi veriyoruz dedi vakıfbank


Popüler Haberler