Vakıfbank düşük faizli yeni bayram kredisi kampanyası! SMS anında Vakıfbank bayram kredisi başvurusu

Korona virüs sebebiyle kepenk indirmek zorunda kalan ve maddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlar arama motorları üzerinden "Vakıfbank düşük faizli yeni bayram kredisi kampanyası! SMS anında Vakıfbank bayram kredisi başvurusu" konularını sıklıkla araştırmakta. Vakıfbankın sunduğu düşük faizli kredi başvuruları başladı.

Vakıfbank düşük faizli yeni bayram kredisi kampanyası! SMS anında Vakıfbank bayram kredisi başvurusu

Ülkemizdeki bankalardan uygun faiz oranıyla kolay kredi fırsatı sunan bankalar arasında yer alan Vakıfbank tarafından yeni kredi imkanı hayata geçirildi. Vakıfbank, Bayram kredi adı altında oldukça uygun fırsatlar ile birlikte vatandaşların parasal sıkıntılarını azaltıyor.

Vakıfbank’tan düşük faizli, uzun vadeli yeni bayram kredisi kampanyası! SMS ile Vakıfbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank tarafından koronavirüs günlerinde maddi sorunlar ile karşılaşan ve parasal açıdan kötü durumda olan kişilere yardımda bulunacak kredi fırsatı sunuyor. En son düzenleme ile birlikte Vakıfbank bayram kredisini müşterilerine sunuyor.

Vakıfbank bayram kredisi şartları nelerdir?

Vakıfbank, bayram kredisi kampanyası çerçevesinde kredi çeken müşterilerine özel olarak %0,98 oranında faiz uyguluyor. Bununla birlikte bankanın müşterileri çeşitli fırsatların da sahibi oluyor. Bu kampanyadan faydalanan kişiler ilk 3 ay geri ödeme işlemi yapmıyor. Ayrıca krediler 60 ay kadar uzun taksit oranından da yararlanabilecek. Vakıfbankın sunmuş olduğu bu kredi ile birlikte kişiler 3 bin ila 5 bin TL arasında kredi çekebilecek.

SMS ile Vakıfbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır

Vakıfbankın sunduğu kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlar sms yoluyla bu krediye başvurabilecek. Kişiler, telefonlarından “KREDI”, “TC KİMLİK NUMARASI” ve “AYLIK KAZANÇ” bilgilerini yazarak 5724 numarasına sms yollayabilecek. Öneğin mesaj olarak; “KREDI 99999999999 3500” bu şekilde girilmeli. Mesajın gönderme işleminin tamamlanmasının kısa bir süre sonrasında banka tarafından bir bilgilendirme mesajı ve kredi kullanımı hakkında bazı yönlendirmeler yapılacaktır.

Vakıfbankın düzenlemiş olduğu bayram kredisi kapsamında konuşan Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, “Vakıfbank olarak her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılaşamaları için kampanyalar üretiyoruz. Vatandaşlarımızı kendi bankaları olan Vakıfbak desteklemeye devam edecektir.” Sözlerini kullandı.

Geçen aylarda, yine Vakıfbank vatandaşlara temel ihtiyaç yardım kredisi sunmuştu. Bu büyüklükteki para desteğini kredi garanti fonundan ödeyen Vakıfbank yine farklı bir yardım kredi kampanyası ile vatandaşların yardımına koşuyor.

Kritik gelişmeler hakkında merak ettiklerin anında cebinde! Mobil uygulamamızı hemen indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Twitter hesabımızı takibe başla, merak ettiğin güncel haberleri asla kaçırma! Tüm sıcak gelişmeler burada. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 13:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler