VakıfBank Konut Kredisi Faiz Oranlarında Son Durum! 2019 Nisan VakıfBank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında artışa gittiğini açıkladı. Banka 1,53'ten oranladığı faiz oranlarını 1,89 olarak güncelledi. Konut kredilerindeki son duruma bakacak olursak, taşıt ve konut kredisinde değişim olmadığı öğrenildi.

VakıfBank Konut Kredisi Faiz Oranlarında Son Durum! 2019 Nisan VakıfBank Konut Kredisi Faiz Oranları

VakıfBank'tan yapılan açıklama ile bugün itibariyle ihtiyaç kredisi faiz oranlarını arttırdığını açıkladı. VakıfBank konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarını ise değiştirmedi.

VakıfBank kamu bankaları %1.53 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunarken, faiz oranlarına bugün artış uyguladı. Vakıfbank'ın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.89 oldu. Tüm bankalar arasında en düşük ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar üçten ikiye düşerek VakıfBank ve Ziraat Bankası oldu.

VakıfBank taşıt kredisi ve konut kredisi faiz oranlarını değiştirmedi. Banka %1.75 tabela konut kredisi faiz oranı sunsa da kampanyalı bahara özel sarı panjur konut kredisi için %1.28, banka gayrimenkulü konut kredileri ve firma katkı paylı konut kredileri için %0.98 konut kredisi faiz oranı kullandırmaya devam ediyor. Bankanın taşıt kredisi faiz oranları ise %1.64’ten başlıyor.

VakıfBank Kredi Hesaplama

VakıfBank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı ile 30.000 TL tutarda 60 ay vadeli kredi için hesaplama yapıldığında kredinin aylık ödemeleri 840 TL, geri ödemesi ise 50.400 TL’ ye karşılık geliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:19

YORUM EKLE