Vakıfbank Kredi Kampanyası! Takipte Olan Borçlara Faizsiz Kredi ve Yeni Kredi Kampanyası Yapılacak

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, kredi ve kredi kartı yapılandırma müjdesi verdi. Özcan, yasal takipte olan müşterilere sadece ana para ödeme imkanı tanınacak olan kredi kampanyası hakkında bilgiler verdi! Vakıfbank kredi yapılandırma kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde...

Vakıfbank Kredi Kampanyası! Takipte Olan Borçlara Faizsiz Kredi ve Yeni Kredi Kampanyası Yapılacak

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, katıldığı bir televizyon programında bankanın 550 milyon TL’lik kaynak bulduğunu söyledi. Özcan, konut kredisi faiz oranlarının düşmesini bekleyen vatandaşlara da müjdeyi verdi. Hali hazırda yüzde 1.97’den başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank, yüzde 0.98 faiz oranıyla konut finansmanı sağlayacak.

Konut kredisi dışında diğer kampanyalar için de müjdelerin verileceğine işaret eden Özcan, hükümetin güçlü, ekonominin de istikrarlı olduğunu anlattı. Kamu bankalarının aksi takdirde bu tarz müjdeleri veremeyeceğini savunan Özcan, yurtdışından 550 milyon TL kredi temin edildiğini aktardı. Özcan, elde edilen kaynakla vatandaşa destek kredi olanakları sunulacağını duyurdu.

KOBİ Paketlerine Yığılma

Özcan, KOBİ Değer Kredi Paketi kampanyası hakkında konuştu ve 10 gün içerisinde 7 bin firmanın kampanya başvurusunda bulunduğunu duyurdu. Kredi kartı borç yapılanma kampanyalarından da söz eden Vakıfbank Genel Müdürü, 24 aya varan vade seçeneği getirildiğini söyledi. Özcan, yüzde 1.10 faizlerle kredi kartı yapılandırmasının mümkün olduğunu belirterek, kredi borçlarıyla ilgili yapılandırmadan söz etti. Özcan, 100 bin Türk Lirası’nın altında kredi borcu olan müşterilere yüzde 0.98 faiz oranıyla yapılandırma olanağı sağlandığını anlattı.

Yasal Takibe Alınanlara Müjde

Özcan, Vakıfbank müşterisi olan ve yasal takibe alınan kişiler için de müjdeyi verdi. Banka, kredi borcunu 1 yıl içerisinde ödemeyi taahhüt eden müşterilerinden sadece ana parayı tahsil etme kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 15:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler