Vakıfbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kampanyası ile Düşük Faizlerle Borçlarınızı Yapılandırın!

Vakıfbank, kredi kartı borcunu ödeyemeyen müşterileri için yapılandırma kampanyaları düzenlemektedir. Banka, 100.000 TL'ye kadar olan borçlara 0 faiz kararı aldı. Vakıfbank kredi ve kredi kartı yapılandırma kampanyasına ait bilgiler ve kullanım şartları haberimizde.

Vakıfbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kampanyası ile Düşük Faizlerle Borçlarınızı Yapılandırın!

Vakıfbank, Bireysel Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisiyle ilgili yeni bir çalışmasını kamuoyuna duyurdu. Banka, 24 aya varan vade fırsatıyla yüzde 1.10 faiz oranlarıyla borç kapatma kredisi olanağı sağlayacak. Bu krediden 24-60 ay arasında herhangi bir vadeyle yararlanmak isteyenler yüzde 1.20 faiz oranıyla krediye sahip olabilecekler.

Kredi kartı borcunu ödeyemeyecek durumda olan bireyler, bankaya başvuruda bulunabilecekler. ‘’Yanındaki Güç Kampanyası’’ adı altında tanıtılan bu kampanya ile bireyler mevcut kredi kartı borçlarını kapatabilecekler. Üstelik bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler, Vakıfbank dışında başka bir bankanın kredi kartı borcunu ödeyebilmektedir.

Ne Gibi İmkanlar Sağlanıyor?

Kredi kartı borcunu ödeyemediği için hakkında takip kararı çıkarılan vatandaşlar, yapılandırma kredisi kullanabilecektir. Vakıfbank, bu kredilerden 12 aya varan vadelerle faydalanmak isteyen vatandaşlar için faiz uygulamama kararı aldı. Başvuruların 30 Nisan 2019 günü sona ereceği belirtilirken, kampanya koşulları gereği 100.000 TL’ye kadar kredilerde faiz uygulanmayacak. Borç takibine düşen bireyler, borçlarını faizsiz bir şekilde ödeyebilecekler.

Düşük Faizle Borcunuzu Yapılandırın

Vakıfbank, kendi müşterilerine özel olarak düşük faiz oranlarıyla borç yapılandırma imkanı sağlamaktadır. 60 aya varan vadelerle borç yapılandırma kredisi sağlayan Vakıfbank, 3 ay ertelemeyle borç kapatma kredisi vermektedir.

Kredi Kartı Borcu Neden Yapılandırılır?

Kredi kartı borçlarını ödeyemeyecek durumda olan bireyler yasal takip süreciyle karşı karşıya kalacaktır. Karttaki borcun asgari tutarını 90 gün içerisinde ödeyemeyen kişiler için öncelikle 7 gün mühlet verilir. Bu süre zarfında da ödeme yapılmaz ise, yasal takip işlemleri başlatılır. Tam bu süreçte de bankalar yapılandırma teklifinde bulunur veya siz yapılandırmadan faydalanmak isteyebilirsiniz. Böylelikle borçlarınızı ödeyebilir ve negatife doğru gitmekte olan kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Yasal takip süreciyle kişinin maaşı haczedilebilir. Yasal takibe alınmış bir kişi borcunu ödeme taahhüdünde bulunur ancak yine ödeme yapmaz ise olay mahkemeye taşınır.

Düşük Faizli Yapılandırma Kredisi

Vakıfbank, 3 milyon Türk Lirası’ndan daha az bir tutarda borcu olan ve yılsonundan itibaren ödeme yapamayanlar için düşük faizli yapılandırma kampanyası düzenlemiştir. Altı aya kadar bir süreyle geri ödeme talep etmeyen banka, Vakıfbank müşterilerine 36 ay vadeyle kredi kullandırma kararı aldı. 60 aya varan vadelerle krediden yararlanacak olan müşteriler yüzde 0.98’ten başlayan faizlerle kredi kullanacak. Banka, müşterinin kredi notuna bağlı olarak faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 16:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler